30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos gaus 29 mln. eurų elektromobiliams skatinti

Kanarų salos gaus 29 mln. eurų elektromobiliams skatinti

- Advertisement 3-


Kaip vakar (ketvirtadienį) paskelbė regiono tarybos narys, atsakingas už ekologinį perėjimą José Antonio Valbuena, Kanarų salos padidino pradinį 15,8 mln. eurų biudžetą, skirtą elektromobilių įsigijimui ir įkrovimo punktų įrengimui, iki 29 mln. eurų.

Tai yra todėl, kad per kelias artimiausias dienas salos papildomai gaus 13 mln. eurų, kurie bus skirti su elektriniu judumu susijusioms skatinimo programoms („Moves III“), t. y. įrenginiams, įkrovimo taškams ar skatinimo programoms, pagal kurias žmonės vietoj įprastinių vidaus degimo variklių transporto priemonių pirktų elektrines transporto priemones, didinti

Energijos įvairinimo ir taupymo institutas Ispanijoje (IDAE) oficialiai pranešė Kanarų salų vyriausybės regioniniam departamentui, kad pritarė jų prašomam biudžeto padidinimui programai „Moves III“, kuris siekia 13 870 184 eurus.

Ši suma visiškai papildė 15,8 mln. eurų, kurie iš pradžių buvo skirti pagal šios ministerijos 2021 m. liepos 14 d. paskelbtą kvietimą teikti paraiškas dotacijoms gauti ir kurių paraiškų teikimo terminas dar nepasibaigęs – iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Ekologinių permainų ministras Chosė Antonijus Valbuena (José Antonio Valbuena) teigė, kad „šiuo biudžeto padidinimu iš pradžių skirta suma praktiškai padvigubėjo, o tai tapo įmanoma dėl to, kad ši programa sulaukė gero atgarsio ir dėl to reikėjo išplėsti turimus finansus, kad pasiektų daug daugiau salų gyventojų“.

Valbuena pabrėžė, kad tai yra „esminis planas, kuriuo siekiama toliau siekti perėjimo prie ekologiškesnės ir švaresnės ateities“.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai