30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiDu asmenys suimti dėl "CC Centro Costa" centro padegimo Adechėje

Du asmenys suimti dėl „CC Centro Costa“ centro padegimo Adechėje

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė 41 metų vyrą ir 26 metų moterį, kurie gegužės 31 d. sukėlė gaisrą kioske „CC Centro Costa“ Torviskase, Tenerifės pietuosest, ir apkaltino juos padegimu bei pavojaus kitai gyvybei sukėlimu.

Incidentas įvyko 31stm. tarp 1 ir 2 val. nakties kioske, kuris buvo remontuojamas pagal rekonstrukcijos planą Calle Valencia gatvėje, esančioje virš paplūdimio.

Akivaizdu, kad, remiantis liudytojų parodymais, šioje vietoje nakvoja benamiai, kurių asmeniniai nesutarimai, kaip įtariama, ir buvo padegimo motyvas.

Ginčijamas kioskas buvo pastatytas daugiausia iš medžio ir, kaip teigiama Nacionalinės policijos kriminalistikos departamento ataskaitoje, nerasta jokio elemento, kuris pats savaime ir įprastomis sąlygomis galėtų sukelti temperatūrą, dėl kurios įvyktų savaiminis užsidegimas, todėl jis galėjo kilti tik tiesiogiai panaudojus liepsną arba dirbtinai sukėlus panašią temperatūrą naudojant degimo greitintuvus.

Dėl šios priežasties policijos tyrimo metu daugiausia dėmesio buvo skiriama kaltininkų paieškai, todėl buvo sulaikyti du asmenys – 41 metų vyras, kuris jau turi teistumą ir arešto orderį, kad ir dėl kitų kaltinimų, ir 26 metų moteris.

Pasak policijos pranešimo, jie padegė patalpas po ginčo su kitu asmeniu, sukeldami pavojų ne tik gretimų pastatų vientisumui, bet ir šio asmens gyvybei. Abu sulaikytuosius teisminės institucijos jau nuteisė už padegimą ir pavojų kito žmogaus gyvybei.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai