26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteGaisro metu Lanzarotės prekybos centre sužeisti trys žmonės

Gaisro metu Lanzarotės prekybos centre sužeisti trys žmonės

- Advertisement 3-

Pirmadienio popietę Lanzarote regione, Playa Honda esančiame prekybos centre „Deiland“ įvyko nelaimingas atsitikimas. Greito maisto restorane „Burger King“ kilo gaisras, dėl kurio teko evakuoti visus prekybos centro lankytojus ir personalą. Įvykio metu sužeisti 3 žmonės. Nukentėjusieji hospitalizuoti.

Pagalbos tarnybų duomenimis, gaisras kilo „Burger King“ kepimo skyriuje, išplito po visą virtuvę ir paveikė kitas zonas. Dėl aukštos temperatūros liepsnos apgaubė pakabinamas lubas bei elektros instaliaciją.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Dėl gaisro po visą prekybos centrą pasklido tirštas dūmų šleifas. Greitosios pagalbos medikai suteikė skubią pagalbą trims dūmais apsinuodijusiems ir patyrusiems kūno nudegimus vyrams. Nukentėjusieji nuvežti į Molina Orosa ligoninę Arrecife.

16:10 valandą gaisras buvo užgesintas, tačiau ugniagesiai vis dar vėdino dūmais užtvindytą komercinį centrą. „Deiland“ vadovybė nusprendė palaukti, kol dūmai visiškai išsisklaidys ir nepriimti lankytojų iki šiandienos (antradienio).

Tačiau dėl patirtos žalos greito maisto resotranas „Burger King“ kurį laiką liks uždarytas. Jo lauks remonto darbai, bus vykdomas tyrimas.

Skubios pagalbos tarnybos atskleidė informaciją apie tris sužeistuosius: tai dūmais apsinuodijęs bei pirmojo laipsnio veido ir viršutinių galūnių nudegimus patyręs 30-ties metų vyras; dūmais apsinuodijęs 31-erių metų vyras; bei 39-erių metų vyras patyręs lengvą apsinuodijimą dūmais. Visi nukentėjusieji greitosios pagalbos automobiliu iš SUC pervežti į Doctor José Molina Orosa ligoninę.

- Advertisement 4-

Naujausi