33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiDramatiškas gelbėjimas sraigtasparniu Tenerifės pietuose

Dramatiškas gelbėjimas sraigtasparniu Tenerifės pietuose

- Advertisement 3-


Antradienį San Chuane, Tenerifės pietvakarių pakrantėje, per drąsią gelbėjimo operaciją Skubios pagalbos ir gelbėjimo grupės (GES) sraigtasparnio darbuotojai išgelbėjo bangos nuplautą moterį ir vyrą, įšokusį į vandenį jai padėti.

Incidentas įvyko vakar apie 11.10 val. prie Charco de la Laja, kai 50 metų moteris įkrito į jūrą, o 53 metų vyras bandė ją gelbėti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Įvykio vietoje buvę žmonės įmetė į vandenį du gelbėjimo ratus, kurie padėjo jiems išsilaikyti vandenyje esant neramumams, ir paskambino pagalbos tarnyboms, kurios išsiuntė reikiamus išteklius, įskaitant sraigtasparnį su medicinos personalu.

Nukeliavus į nurodytą vietą, įgula abu vyrus įkėlė į orlaivį, kad būtų galima juos apžiūrėti. Moteriai pasireiškė vidutinio sunkumo skendimo ir hipotermijos požymiai su medicininėmis komplikacijomis, o vyrui taip pat pasireiškė lengvos hipotermijos požymiai.

Atsižvelgiant į tai, abu jie buvo nuskraidinti į La Guancha sraigtasparnių aikštelę, kur jų laukė greitosios pagalbos automobilis, kuris nugabeno juos į Hospital del Norte tolimesniam gydymui.

- Advertisement 4-

Naujausi