25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėAgentai Tenerifėje žinomoje gyvūnų prekių parduotuvėje rado nuo bado nugaišusių gyvūnų

Agentai Tenerifėje žinomoje gyvūnų prekių parduotuvėje rado nuo bado nugaišusių gyvūnų

- Advertisement 3-


Gamtos apsaugos tarnybos (SEPRONA) agentai tiria žinomos Tenerifėje esančios gyvūnų prekių parduotuvės savininkės veiksmus dėl apleistų gyvūnų, nes nustatė, kad parduotuvėje higienos ir sanitarinės sąlygos neatitiko standartų, gyvūnai neturėjo nei vandens, nei maisto, ir rado kelių triušių ir žiurkėnų kūnus, kurie mirė iš bado, pabėgę iš narvų ieškodami vandens ir maisto.

Patikrinimas atliktas bendradarbiaujant su La Orotavos miesto tarybos Gyvūnų gerovės departamentu, kuris į parduotuvę taip pat atsiuntė savivaldybės veterinarijos gydytoją ir savivaldybės naminių gyvūnų surinkimo ir gelbėjimo tarnybas.

Civilinė gvardija pradėjo rengti administracines sankcijas pagal Gyvūnų apsaugos Kanarų salose įstatymą Nr. 8/91, kuris dėl to, kad nebuvo išduota veiklos pradžios licencija, leido uždaryti įmonę neribotam laikui kaip gyvūnų augintinių parduotuvę.

Pranešimai ir atlikti procesiniai veiksmai buvo pateikti Pirmosios instancijos teismui ir Instrukcijai Nr. 4, už kurią atsakinga La Orotavos gvardija, kad juos būtų galima apdoroti ir atsakingam savininkui būtų pareikšti atitinkami kaltinimai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai