24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė kenčia nuo intensyvių liūčių - pranešta apie kelis incidentus

Tenerifė kenčia nuo intensyvių liūčių – pranešta apie kelis incidentus

- Advertisement 3-


Į Kanarų salas atkeliavusi DANA (izoliuota aukšto lygio depresija) vakar sukėlė intensyvų, bet trumpalaikį lietų Tenerifės, La Palmos, El Hierro ir Gran Kanarijos salose, kurios jau sekmadienį patyrė audros padarinius, kai ji užtvindė dvi GC-1 greitkelio juostas ir laikinai uždarė Gando oro uostą.

Vakar labiausiai nukentėjo šiaurinė Tenerifės dalis, ypač La Lagunos savivaldybė, kurioje avarinės tarnybos (CECOES) pranešė apie 60 incidentų, tačiau rimčiausias iš jų – gatvės griūtis, dėl kurios į duobę įlėkė automobilis.


Tenerife kencia nuo intensyviu liuciu pranesta apie kelis incidentus

Šis incidentas įvyko Calle de San Juan gatvėje, po kurio automobilis buvo beveik palaidotas, o gretimų namų savininkai, laukiantys miesto technikų saugos ataskaitos, kurioje jie bus informuoti apie galimą žalą, labai susirūpinę.

Iš esmės jokių struktūrinių pažeidimų nepastebėta, todėl pastatas nebuvo evakuotas. Nereikia nė sakyti, kad minėtas kelias nuo pat pradžių buvo uždarytas eismui.

Kita Tenerifės salos dalis, vakar labiausiai nukentėjusi nuo liūčių, salos pietuose buvo lietinga, labiausiai lijo aukštuose vidaus rajonuose ir Granadiljoje, būtent ankstyvą popietę tokios liūtys pradėjo turėti rimtų pasekmių, tapdamos intensyviomis virš didmiesčio teritorijos, nors būtent Ciudad de Los Adelantados savivaldybėje įvyko daugiausia CECOES užregistruotų incidentų.

Be įgriuvų, kiti įvykę incidentai buvo susiję su nepakankama viešosios infrastruktūros priežiūra: dėl intensyvaus lietaus buvo perpildyta kanalizacija, užlieti keliai ir gatvės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai