26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVyras suimtas už tai, kad prisistatė nekilnojamojo turto agentūros vardu ir sukčiaudamas...

Vyras suimtas už tai, kad prisistatė nekilnojamojo turto agentūros vardu ir sukčiaudamas išviliojo 150 000 eurų

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija sulaikė 57 metų vyrą, kuris sukūrė netikrą interneto svetainę ir prisistatė esamu nekilnojamojo turto agentu, per kurią iš užsienio pilietės, ketinusios įsigyti nekilnojamojo turto Lansarotėje, išviliojo 150 000 eurų.

Kaip teigiama penktadienį paskelbtame Vyriausiosios policijos valdybos pranešime, sulaikytajam, kuris anksčiau yra padaręs panašių nusikaltimų, pateikti kaltinimai sukčiavimu ir pinigų plovimu, kurie buvo pateikti per praėjusių metų birželio mėn. pradėtą tyrimą po to, kai pati nukentėjusioji pranešė policijai apie incidentą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Policijos tyrimas atskleidė, kad įtariamasis sėkmingai įsigijo domeno vardą, labai panašų į teisėtos nekilnojamojo turto bendrovės, su kuria nukentėjusioji bendravo dėl nekilnojamojo turto pirkimo, vardą, naudodamasis vadinamuoju „cybersquatting” metodu.

Cybersquatting reiškia neteisėtą naudojimąsi kitų asmenų prekių ženklais ar paslaugomis, užsitikrinant domeno vardą, beveik identišką prašomai paslaugai, dažnai pakeičiant tik vieną raidę, ir taip suklaidinant potencialias aukas.

Sulaikius įtariamąjį Madride, iš vienos jo banko sąskaitos buvo areštuota 76 000 eurų, o teisminės institucijos įšaldė dar septynias jo vardu atidarytas banko sąskaitas. Be to, buvo konfiskuotas už dalį sukčiavimo būdu gautų lėšų įsigytas 64 000 eurų vertės visureigis. Įtariamasis, norėdamas išvengti aptikimo, užregistravo visureigį įgalioto asmens vardu.

Atlikdami kratą visureigyje, kuriuo įtariamasis keliavo po Ispaniją, pareigūnai aptiko kelis mobiliuosius telefonus, USB laikmeną ir įvairius dokumentus, kurie, kaip manoma, yra svarbūs vykstančiam tyrimui išaiškinti.

Tyrimas tebevyksta, policija neatmeta galimybės, kad bus nustatyta daugiau aukų ir atlikta papildomų areštų. Įtariamasis, kuriam taip pat buvo išduotas Mursijos teismo orderis, buvo pristatytas kompetentingai teisminei institucijai.

- Advertisement 4-

Naujausi