32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiVienas žmogus žuvo ir du buvo sužeisti per siaubingą avariją San Migelyje

Vienas žmogus žuvo ir du buvo sužeisti per siaubingą avariją San Migelyje

- Advertisement 3-


Vakar po pietų kelyje TF-28 tarp Aronos ir San Miguelio de Abonos žuvo vyras ir dar du buvo sužeisti, kai jų vairuojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio, o keleivis liko įkalintas automobilyje.

Nelaimių situacijų koordinavimo centras (CECOES) pranešė, kad vakar popiet 16.09 val. gavo pranešimą apie nelaimingą atsitikimą ir į vietovę, esančią netoli La Centinela apžvalgos aikštelės, išsiuntė atitinkamas pajėgas.

Pirmieji į įvykio vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai, kurie sutvirtino automobilį ir išlaisvino vieną iš jo keleivių, įstrigusį automobilio keleivio sėdynėje.

Gydytojai suteikė pagalbą trims nukentėjusiems eismo įvykio dalyviams, kurie visi patyrė įvairaus sunkumo sužalojimus, tačiau vienas iš jų, 33 metų vyras, buvo išvežtas į ligoninę kritinės būklės ir iškart po to nuo patirtų sužalojimų mirė.

Taip pat 39 metų vyras, kuris taip pat patyrė sunkią klubo sąnario traumą, buvo nuvežtas gydyti į „Hospiten Sur” ligoninę, tačiau jam nekilo sveikatos komplikacijų.

Trečiasis, 32 metų vyras, nukentėjo mažiausiai, patyrė lengvą galvos sumušimą ir nepatyrė jokių didesnių komplikacijų, jis taip pat buvo perkeltas į Hospiten Sur įprastam stebėjimui.

Civilinė gvardija (Guardia Civil) tiria eismo įvykį, patvirtindama, kad jame nedalyvavo jokios kitos transporto priemonės, o Kelių apsaugos tarnyba atliko kelio valymo darbus, kad būtų atnaujintas eismas judriu greitkeliu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai