24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosPP reikalauja, kad Torresas sumažintų IGIC nuo 7 % iki 5 %,...

PP reikalauja, kad Torresas sumažintų IGIC nuo 7 % iki 5 %, kad padėtų padengti pragyvenimo išlaidas.

- Advertisement 3-


Politinės partijos Partido Popular (PP), kuri Kanarų salose yra pagrindinė PSOE opozicija, pirmininkas Manuelis Domínguezas pareikalavo, kad salos prezidentas Ángelis Víctoras Torresas pateiktų mokesčių lengvatų planą, pagal kurį būtų sumažintas Kanarų salų PVM (IGIC) nuo 7 % iki 5 %, kad padėtų įmonėms ir gyventojams įveikti pragyvenimo išlaidų krizę.

Tai jis atskleidė per vakar (šeštadienį) Lansarotėje vykusią PP partijos konferencijos atidarymo ceremoniją, kurioje sakė, kad „dabar tam tinkamas laikas“. „Atėjo laikas Torresui suprasti, kad pinigai turi būti ne administracijos kasoje, o piliečių kišenėse. Regiono valdžia šiandien yra 64 proc. turtingesnė nei pernai, o piliečiai yra 10 proc. „skurdesni“.

Domínguezas pabrėžė, kad daugelis Kanarų salų gyventojų reikalauja permainų, ir pabrėžė, kad PP yra alternatyva, nes per kitus rinkimus ji pateiks „projektą, kaip išspręsti kanariečių gyvenimą“.

„Ši politinio kurso pradžia nulems artimiausią Kanarų salų ateitį, nes sprendimai, kuriuos priimsime, dar ilgai darys įtaką tūkstančiams žmonių. Mes, žinoma, ketiname laimėti, ir kalbu ne tik apie rinkimus, bet ir apie piliečių pasitikėjimą“, – sakė jis.

„Mes ketiname prašyti Kanarų salų gyventojų galimybės įgyvendinti mūsų pasiūlymus ir plėtoti mūsų projektus. Tai permainų metas, tai PP metas, ir mes siekiame pozityviai perimti salų valdymą“, – pabrėžė jis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai