24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėVideo Tenerife: lėktuve atsisakantis dėvėti veido kaukę keleivis po barnių su aplinkiniais...

Video Tenerife: lėktuve atsisakantis dėvėti veido kaukę keleivis po barnių su aplinkiniais gavo antausį nuo savo žmonos

- Advertisement 3-

Šokiruojantys kadrai užfiksuoti skrydžio Mančesteris-Tenerifė metu. Vyras šaipėsi iš veido kaukes dėvinčių keliautojų ir net pavadino savo žmoną imbicile. Vyras jokiais būdais nesutiko užsidėti veido kaukės, keikėsi ir koneveikė aplinkinius keleivius. Neapsikentusi žmona pliaukštelėjo savo vyrui per veidą.

Nufilmuoto video pradžioje girdėti, kaip vyras sako: ,,Jums visi meluoja, kuo ilgiau jūs dėvite kaukes, tuo ilgiau jie jus vers tai daryti. Sakau jums, Dievas jums padės, kuo ilgiau jas dėvite, Dievas jums padės!”. ,,Nusiimkite jas! Nusiimkite jas!”,-šaukė keleivis. ,,Kovokite!”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vyras šaukė savo žmonai: ,,Užsičiaupk tu, *** imbicile!”. Tuomet neapsikentusi moteris pliaukštelėjo savo vyrui per veidą. Šis bandė jai atsakyti tuo pačiu, bet tuo metu į konfliktą įsikišo aplinkiniai su šūksniais: ,,Ką tu darai?”

Keliautojai bandė patraukti moterį toliau nuo jos vyro, o patį vyrą pavadino ,,bailiu”. Į ką pastarasis atsakė ,,Kovosiu su tavim, suknežinsiu tavo veidą!”.

Aviakompanija patvirtino, kad į lėktuvą iškviesti policijos pareigūnai apkaltino keleivį ,,viešosios tvarkos pažeidimu lėktuve bei atsisakymu dėvėti veido kaukę”.

easyJet atstovas spaudai patvirtino, kad ,,į lėktuvą, numeriu EZY1907, rugsėjo 6-ąją dieną skrendantį iš Mančesterio į Tenerifę iškviestos policijos pajėgos dėl vieno iš keleivių destruktyvaus elgesio ir atsisakymo dėvėti veido kaukę. Laikantis naujų reikalavimų, šiuo metu visi keleiviai privalo turėti asmenines veido kaukes, kurias būtina dėvėti ir įlaipinimo metu, ir esant orlaivyje”.

,,easyJet lėktuvo įgula yra išmokyti įvertinti visas stresines situacijas bei greitai ir tinkamai veikti visų keleivių saugumo užtikrinimui. Nors tokie įvykiai yra reti, mes į juos visada žiūrime labai rimtai ir netoleruojame agresyvaus elgesio orlaivyje”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos