32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės teismas stabdo viešbučių ir maitinimo įstaigų veiklos uždarymą

Tenerifės teismas stabdo viešbučių ir maitinimo įstaigų veiklos uždarymą

- Advertisement 3-

Kanarų salų Aukščiausiasis Teisingumo Teismas (TSJC) išnagrinėjo Kanarų salų miestų federacijos prašymą sustabdyti Kanarų salų Vyriausybės birželio 19-ąją dieną atnaujintas prevencines priemones, galiojančias Tenerifės saloje. Ypatingas dėmesys buvo skirtas viešbučių ir maitinimo įstaigų vidinių zonų uždarymui ir terasų talpos apribojimui iki 50%.

Labai atsargiai, todėl neišklausęs atsakovo, TSJC administracinių bylų kolegijos antrasis skyrius, įsikūręs Santa Cruz de Tenerifėje, konstatuoja, kad iš esmės “nebuvo įrodyta, kad viešbučiai ir maitinimo įstaigos tapo viruso sklidimo priežastimi, lygiai taip pat, kaip ir nesitikima, kad jų veiklos apribojimai sumažins infekcijų skaičių”.

Teisėjų kolegija priduria, kad priemonė “neatlaiko lyginamosios žalos viešajam interesui, kuri šiuo atveju pasireiškia ekonomine žala, padaryta svetingumo sektoriui, kuris yra strategiškai svarbus salos ekonominiam išlikimui. Pastaraisiais mėnesiais šis sektorius nukentėjo ir tapo pagrindine 13% BVP praradimo priežastimi”.

Teismas skyrė Kanarų salų vyriausybei tris dienas pateikti argumentus, kuriuos mano esant reikalingus šiai priemonei įgyvendinti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai