36.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 31 liepos, 2021
Reklama
PradžiaSveikataA.V.Torres gina 3-čiojo pavojaus lygio įvedimą Tenerifėje, teigdamas, kad tai sustabdys Covid-19...

A.V.Torres gina 3-čiojo pavojaus lygio įvedimą Tenerifėje, teigdamas, kad tai sustabdys Covid-19 viruso plitimą

- Advertisement 3-

Kanarų salų prezidentas Angel Victor Torres, vakar atvykęs į Tenerifę aplankyti naujojo 24 valandas per parą veikiančio masinio skiepijimo centro, esančio La Laguna mieste Santiago Martín, gynė sprendimą Tenerifę priskirti 3 pavojaus lygiui: „Kai kurie elgiasi neteisingai, bet, deja, dėl to nukenčia kiti, todėl esminis tikslas – išlenkti kreivę, išlaikyti vienybę ir turėti vidutinės trukmės ir ilgalaikę kovos su Covid-19 viziją“.

Jis atsakė į kritiką dėl Valdančiosios tarybos sprendimo sugriežtinti saloje taikomas priemones, kurios ypač paveikė svetingumo pramonę, pabrėždamas, kad „labai svarbu, jog pagrindinė Kanarų salų ekonomikos struktūra sulauktų mažų sergamumo rodiklių visame salyne ne tik liepą ir rugpjūtį, bet ir rudenį, kai salose prasidės pagrindinis turizmo sezonas“.

„Esame atviri Tenerifės svetingumo sektorių, kuriuos paveikė padidėję sanitariniai apribojimai, pasiūlymams. Mielai ieškosime bendrų sprendimų. Bet kokiu sprendimu turi būti siekiama sustabdyti infekcijų plitimą, nes, esant dideliam sergamumui, šalys, kurios siunčia savo keliautojus ir yra labai svarbios ekonomikos atsigavimui, neįtrauks mūsų į savo žaliuosius sąrašus“, – pabrėžė Angel Victor Torres.

„Kažkas turi daryti kažką ne taip, nes infekcijų daugėja, todėl turime išlenkti kreivę ir sustabdyti infekcijų skaičių. Tai svarbu ne tik dėl esminių sveikatos priežasčių, bet ir dėl ekonominių pasekmių“, – tęsia A. V. Torres.

V. Torres teigimu, nebuvo lengva priimti sprendimą visai salai taikyti griežtesnius apribojimus, todėl tai nebuvo padaryta prieš savaitę. Tačiau dabartiniai duomenys nesuteikė kitos išeities. Todėl jis paragino visuomenę ir visas valdžios institucijas prisiimti atsakomybę, taip pat išlaikyti vietos policijos, miestų ir vietos tarybų budrumą, kad būtų laikomasi Kanarų salų vyriausybės nustatytų apribojimų.

Santjago Martín paviljone apsilankęs A. V. Torres, lydimas Tenerifės kabineto pirmininko Pedro Martín ir La Laguna miesto mero Luis Yeray Gutiérrez, sakė, kad šiame vakcinacijos centre per 24 valandas gali būti paskiepyta iki 12 000 žmonių. Tokiu būdu yra siekiama, kad 70% gyventojų būtų paskiepyti iki liepos 31 d., t. y. mėnesiu anksčiau, nei buvo numatyta.

„Tikslas – skiepyti. Kuo daugiau žmonių paskiepysime, tuo atsparesni būsime ir tuo mažiau infekcijų pasitaikys. Turime laimėti žaidimą, šis mūšis dar nėra laimėtas ir karas dar nesibaigė. Liko svarbiausios savaitės“, – sakė A. V. Torres, pabrėždamas, kad „esame paskutinėje šios sunkios kelionės dalyje“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai