32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės savivaldybė uždraudė savo teritorijoje naudoti keturračius ir keturračius motociklus

Tenerifės savivaldybė uždraudė savo teritorijoje naudoti keturračius ir keturračius motociklus

- Advertisement 3-


Vilaflor de Chasna miesto taryba uždraudė bet kurioje Tenerifės savivaldybės vietoje naudoti keturračius, keturračius motociklus, bandomuosius motociklus ir „panašaus pobūdžio transporto priemones”, tiek važiuojančias keliais, tiek ne keliais, ir įrengė kelio ženklus, informuojančius apie tai, kad pažeidėjams, kurie nesilaikys šio draudimo, bus skiriamos baudos.

Ši priemonė yra Transporto priemonių eismo reguliavimo potvarkio, kurį savivaldybės valdžia patvirtino praėjusiais metais, dalis, reaguodama į tai, kad vis dažniau turistai ir pramogautojai šiomis transporto priemonėmis naudojasi žemės ūkio paskirties žemėje ir kaimo keliuose, taip pat savivaldybės keliuose ir gatvėse.

Vilafloro taryba taip pat priėmė šį sprendimą reaguodama į savivaldybės gyventojų nepasitenkinimą, kurie pasiskundė, kad jų žemės ūkio produkcija pablogėjo dėl to, kad transporto priemonės naudojasi keliais ir privažiavimo prie ūkių keliais.

 

Taryba pareiškė, kad ji ketina „išsaugoti savivaldybės gamtinę ir kaimo aplinką, pasižyminčią ramybe, atsižvelgiant į šių transporto priemonių keliamą pernelyg didelį triukšmą, kai jos važinėja miesto ir kaimo vietovėmis.”

Nesilaikant šio draudimo bus taikoma atitinkama administracinė sankcija, kaip nustatyta savivaldybės potvarkyje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai