24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės pietuose gatvėse tebėra šimtai apleistų automobilių

Tenerifės pietuose gatvėse tebėra šimtai apleistų automobilių

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose prie kelio ar automobilių stovėjimo aikštelėse paliktos transporto priemonės yra sena problema, kuri laikui bėgant vis gilėja. Tačiau ji vis labiau kelia nerimą regiono vietos taryboms, kurios vykdo nuolatines kampanijas, siekdamos pašalinti jas iš viešųjų ir privačių erdvių, nes jos kelia saugumo problemą, panaikina automobilių stovėjimo vietas, be to, niokojamos gadina kraštovaizdį.

Viena iš labiausiai nukentėjusių teritorijų, kur ši problema akivaizdžiai matoma, yra Las Chafiras pramoninė zona San Miguel de Abona mieste, kur, vietos policijos duomenimis, yra daugiau nei 200 apleistų automobilių, o dar penkiasdešimt laukia, kol bus išvežti vos už kelių kilometrų esančiame Guargacho mieste: „Pastebėjome, kad netoli garažų ir remonto dirbtuvių esančiose vietose ši problema paaštrėjo, matoma vis daugiau automobilių, galbūt dėl to, kad jie negali sumokėti už remontą arba negali gauti dalių.“

Rodríguezas toliau aiškino, kad: „sprendimas, kaip pašalinti automobilį, yra labai paprastas, tačiau mums reikia piliečių bendradarbiavimo. Savininkui tereikia nuvykti į vietos policiją ir užpildyti formą, leidžiančią nemokamai pašalinti automobilį“.

Arona iš gatvės pašalino daugiau kaip 400 apleistų automobilių ir nugabeno juos į savivaldybės saugyklą. Šiuo metu gatvėse jų vis dar yra apie 200. Aptikus transporto priemonę su akivaizdžiais apleidimo požymiais, pavyzdžiui, nuleistomis padangomis, išdaužytais langais arba ITV, kurio galiojimo laikas seniai pasibaigęs, ji nugabenama į depozitą ir užvedama byla, kurioje savininkui pranešama, kur ji yra, arba paskelbiama rotušėje, jei savininko nepavyksta rasti.

ARONA:

Jei po nustatyto laikotarpio negaunama jokio atsakymo ar pretenzijų dėl transporto priemonės, ji siunčiama į įgaliotą tvarkymo centrą sunaikinti – šio protokolo laikosi visos savivaldybės.

Aronos saugumo tarybos narys Francisco Marichal pabrėžė per pastaruosius dvejus metus pasiektą „didelę pažangą“ ir rekomendavo, kad piliečiai, norintys atsikratyti automobiliu, prieš atsikratydami jo viešoje erdvėje, praneštų apie tai tarybai. „Mes pateikiame sprendimą, kuris leidžia savivaldybei taupyti išteklius ir laiką“, – paaiškino jis.

Granadilla de Abona taryba rugpjūčio 1 d. pradėjo naują apleistų transporto priemonių šalinimo kampaniją – jau trečiąją, nes per ankstesnes dvi kampanijas, padedant vietos gyventojams, iš gatvių pašalino šimtus apleistų transporto priemonių.

GRANADILLA DE ABONA:

Už saugumą atsakinga tarybos narė María Candelaria Rodríguez teigia, kad kasdien vidutiniškai pašalinamos šešios transporto priemonės. „Tai paprastas procesas, – aiškino ji, – kiekvienas gali nueiti į vietos policijos nuovadą ir paprašyti pašalinti transporto priemonę, užpildydamas atitinkamus dokumentus.“ Ji priminė, kad pasibaigus teisiniam terminui, jei savininkas automobilio nepašalina, jis bus paskelbtas „kietosiomis miesto atliekomis“ ir išvežtas, o vėliau išsiųstas į apdorojimo centrą, kur bus sunaikintas ir nukenksmintas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai