23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmas"Ryanair" nesitiki, kad dėl keleivių salono įgulos streikų bus sutrikdyti skrydžiai

„Ryanair” nesitiki, kad dėl keleivių salono įgulos streikų bus sutrikdyti skrydžiai

- Advertisement 3-


„Ryanair” išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad rugpjūčio ir rugsėjo mėn. dėl streiko, kurį Ispanijoje skatina dvi keleivių salono įgulų profesinės sąjungos, nenumatoma nutraukti 3 000 kasdienių skrydžių. Oro linijų bendrovė praneša, kad jau pasiekė darbo susitarimą su pagrindine keleivių salono įgulos narių profesine sąjunga CC.OO, kuris suteiks jai pakankamai išteklių bet kokiems tolesniems veiksmams.

Pareiškime teigiama, kad USO ir Sitcpla „atstovauja nedidelei mūsų Ispanijos keleivių salono įgulos narių daliai, kurie birželio ir liepos mėn. vadovavo keletui blogai palaikomų streikų, turėjusių nedidelį arba jokio poveikio „Ryanair” skrydžiams į Ispaniją arba iš jos.”

Toliau sakoma, kad praėjusį mėnesį „Ryanair” vykdė daugiau kaip 3 000 skrydžių per dieną ir pervežė rekordinį skaičių keleivių – 16,8 mln. keleivių, kurių daugelis vyko į Ispaniją arba iš jos.

Bendrovė mano, kad šie „naujausi grasinimai”, kurie paveikė „nedidelę dalį” Ispanijos keleivių salono įgulos narių, neturės jokios įtakos jų skrydžiams. „Liepos mėnesį Ispanijoje buvo atšaukta arba atidėta nedaug skrydžių, – pripažįsta jie, – tačiau tai daugiausia buvo susiję su ATC (oro eismo kontrolės) streikais ir su streikais nesusijusiais skrydžių vėlavimais.”

Ryanair teigia, kad jų sudarytame susitarime su CC.OO, didžiausia Ispanijoje keleivių salono įgulos nariams atstovaujančia profesine sąjunga, numatyta „nedelsiant padidinti atlyginimus ir garantuoti fiksuotą, o ne kintamą atlyginimą, įtvirtinti minimalias kasmetines atostogas ir fiksuotą penkių darbo ir trijų poilsio dienų grafiką”. Trumpai tariant, pasak jų, „geriausios keleivių salono įgulos sąlygos aviacijoje Europoje”.

Tiems keleivių salono įgulos nariams, kuriems atstovauja USO ir „Sitcpla”, susitarimas vis dar nepasiektas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai