24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasTenerifės barų ir restoranų savininkai reikalauja peržiūrėti 3 pavojaus lygio apribojimų sąlygas

Tenerifės barų ir restoranų savininkai reikalauja peržiūrėti 3 pavojaus lygio apribojimų sąlygas

- Advertisement 3-

Keli šimtai svetingumo ir maitinimo įmonių verslo savininkų vakar surengė demonstraciją Santa Cruzo ir La Lagunos gatvėse, protestuodami prieš Kanarų salų vyriausybės įvestas apribojimo priemones.

„Mums atsibodo, kad visada esame didžiausi kaltininkai ir mūsų veikla yra stabdoma“, – piktinosi vienas iš protesto akcijos atstovų Eduardo Morales. Jis teigia nematantis priežasčių, kodėl turi būti uždaromos svetingumo ir maitinimo įmonės, ypač vertinant faktą, kad „sporto klubams leista dirbti 33% pajėgumu, tai yra nesąžininga mūsų atžvilgiu. Be to didžiausias užsikrėtimų skaičius yra fiksuojamas šeimos ir giminės aplinkoje“.

Protestuotojų teigimu, jų padėtis yra labai komplikuota, o daugelis jų jau bankrutavo: „gruodis, kuris yra pelningiausias metų mėnuo buvo tiesiog siaubingas. Ką jau bekalbėti apie šį laikotarpį, kai vyriausybė įvedė 3 pavojaus lygio sankcijas. Daugelis iki šiol dirbusių įmonių bus priverstos visam laikui užverti savo duris. Ne visos svetingumo ir maitinimo įmonės turi lauko terasas, jos paprasčiausiai bankrutuos“.

„Po nustatytos 22:00 valandą prasidedančios komendanto valandos galutinai žlugo restoranų veikla, juk didžioji dauguma žmonių lieka namuose“, – tęsia Eduardo Morales.

Kanarų salų miestų federacijos sekretorius Abbas Moujir apgailestauja, kad situacija iš tiesų yra kritinė – „matome, kiek įstaigų kasdien yra priverstos užverti duris“.

Kol kas protestuotojai negavo jokio oficialaus atsako, tad 3 pavojaus lygio apribojimai bus tęsiami iki balandžio 10-osios dienos. Epidemiologiniai duomenys bus peržiūrėti pasibaigus velykiniam laikotarpiui ir situacijos pagerėjimo atveju vyriausybė priims naują sprendimą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai