24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarija: Sulaikyti trys įtariamieji, kaltinami daugiau nei 8 000 eurų vertės...

Gran Kanarija: Sulaikyti trys įtariamieji, kaltinami daugiau nei 8 000 eurų vertės juvelyrinių dirbinių vagyste

- Advertisement 3-

Gran Kanarijos Santa María de Guía miesto civilinė gvardija sulaikė du vyrus ir moterį už namo apiplėšimą Gáldar. Trijulė vykdė nusikalstamą veiklą Galdaro ir Las Palmas de Gran Kanarijos savivaldybėse. Policijos pareigūnai aptiko pavogtus juvelyrinius dirbinius, kurių pardavimo suma siekia daugiau kaip 8 000 eurų bei beveik 2 000 eurų grynais.

Tyrimas prasidėjo juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, kai policijos pareigūnai pastebėjo įtartinus juvelyrinius dirbinius, kurie, kaip pranešta, buvo pavogti apiplėšus šiame rajone esantį namą. Policijos pareigūnai susisiekė su tikruoju juvelyrinių dirbinių savininku, Gáldaro gyventoju, kuris atpažino pavogtus daiktus ir galėjo įrodyti, kad šie priklauso jam.

Nukentėjusysis pasiskundė, kad dar prieš keletą savaičių buvo įsilaužta į jo namus ir kad, be kitų daiktų, buvo pavogti juvelyriniai dirbiniai. Savininkas pagyrė policininkų darbą ir džiaugėsi, kad šie pastebėjo parduodamus papuošalus.

Po pokalbių įvairiose juvelyrinių dirbinių parduotuvėse Gáldar ir Las Palma savivaldybėse, pavyko nustatyti du vyrus ir moterį, įvykdžiusius šiuos nusikaltimus, ir juos sulaikyti. Vėliau policijos pareigūnams pavyko konfiskuoti keletą juvelyrinių dirbinių, kurie nebuvo parduoti parduotuvėse, ir daugiau nei 1 800 eurų grynaisiais, kuriuos turėjo sulaikytieji.

Per kratą sulaikytųjų namuose rasti kiti, iš nukentėjusiojo namo pavogti daiktai bei nusikaltimo įrankiai, kurie buvo naudojami įsilaužimui. Sulaikytieji ir daiktiniai įrodymai perduoti atitinkamoms teisėsaugos instancijoms Santa María de Guía.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai