25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiPrasideda lietus!

Prasideda lietus!

- Advertisement 3-


Šiandien (penktadienį) pagal AEMET orų prognozę Tenerifėje ir vakarinėse salose bus daugiausiai debesuota, retkarčiais pasitaikys liūčių, daugiausia šiaurinėje ir pietinėje salų dalyse, o savaitgalį temperatūra dar labiau kris.

Maksimali temperatūra pakrantėse šiek tiek sumažės, o žemyno gilumoje ir aukštikalnėse ji kris labiau. Termometrų stulpeliai svyruos nuo 25 °C San Sebastiano de La Gomeros saloje iki 17 °C Santa Kruso de La Palmos saloje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vėjas pūs silpnai iš šiaurės, tačiau rytiniuose ir vakariniuose pakraščiuose jis bus stipresnis. Tenerifės centrinėse viršūnėse taip pat bus labai stiprūs gūsiai.

Gran Kanarijoje šiandien diena prasidės su nedideliais debesimis, bet po pietų bus debesuočiau, ypač salos gilumoje ir šiaurėje. Pirmoje dienos pusėje šalies viduje ir palei pietines pakrantes, o šiaurėje – po saulėlydžio prognozuojamos liūtys.

Lanzarotėje ir Fuerteventūroje taip pat bus debesuota, o po pietų debesuotumas sustiprės ir vietomis pasirodys nedidelės liūtys.

Maksimali temperatūra smarkiai kris viršukalnėse, o kitur tik šiek tiek sumažės, temperatūra svyruos nuo 23 °C Las Palmase iki 19 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO