32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėPirmąjį 2022 m. pusmetį La Cueva del Viento Tenerifėje sulaukė daugiau nei...

Pirmąjį 2022 m. pusmetį La Cueva del Viento Tenerifėje sulaukė daugiau nei 12 000 lankytojų

- Advertisement 3-

Tenerifės „Cueva del Viento” per pirmąjį šių metų pusmetį aplankė 12 380 žmonių, t. y. 87 % visų siūlomų vietų.

Vien tik per pirmuosius šešis 2022 m. mėnesius lankytojų skaičius beveik pasiekė visų praėjusių metų skaičių (12 499 žmonių), penktadienį pareiškė Tenerifės vyriausybė.

Sausio-birželio mėn. iš viso buvo surengtos 947 ekskursijos keturiomis kalbomis, iš jų 458 – ispanų, 271 – anglų, 156 – vokiečių ir 34 – prancūzų.

Prie jų reikia pridėti dar 28 kelionių organizatorių koordinuojamus grupių, studentų ir turistų apsilankymus.

Icod de los Vinos savivaldybėje esantis Vientos urvas (Cueva del Viento) yra ilgiausias vulkaninis vamzdis Europoje ir šeštas pagal ilgį pasaulyje. Jis atsirado iš šalia Teidės esančio Pico Viejo lavos srautų, susiformavo prieš 27 000 metų, o jo pavadinimas kilo dėl svarbių oro srovių, kurios susidaro jo viduje.

Tai unikali vieta, nes jos galerijos driekiasi per tris vienas virš kito esančius lygius, ji turi daugybę dar neištirtų atšakų ir daugybę pirminės kilmės struktūrų, tokių kaip lavos lašai, lavos kaskados, šoninės terasos ir lavos ežerai.

Be natūralaus grožio, jis turi didelę ekologinę, mokslinę ir archeologinę vertę, nes jame gyvena unikalios rūšys, pavyzdžiui, požeminis tarakonas be akių loboptera, yra guančų palaidojimų liekanų ir fosilijų stuburinių gyvūnų, kurie dabar saloje jau išnykę, pavyzdžiui, houbara bustardas, didžioji žiurkė ir driežas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai