26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiPer pastarąsias 48 valandas gaisras nepasistūmėjo nė per metrą

Per pastarąsias 48 valandas gaisras nepasistūmėjo nė per metrą

- Advertisement 3-


Šiandien (penktadienį), nuslūgus karščiui ir palijus lietui, ugniagesių komandos toliau dirbo žemėje ir ore, kad galėtų toliau kontroliuoti praėjusio antradienio vakarą (rugpjūčio 15 d.) kilusį gaisrą.Technikai patvirtino, kad gaisro perimetras ir toliau stabilizuojamas, o per pastarąsias 48 valandas ugnis nepaplito ir neišsiplėtė nė vienu kvadratiniu metru, ir, išskyrus keletą karščio židinių, jie jau baigia trečiąjį etapą, t. y. kontroliuoja gaisrą.Tačiau kol gaisras bus visiškai užgesintas, praeis dar kelios dienos ar net savaitės, nes į kai kurias sunkiai prieinamas vietoves vis dar reikia laistyti karščio židinius ir vietoves, kurios gali lengvai vėl įsiliepsnoti, jei karštis grįš ir išliks, tačiau šiuo metu padėtis yra geriausia nuo pat gaisro pradžios.).

Gaisras Tenerifėje vis dar priskiriamas antrajam ekstremaliosios situacijos lygiui ir yra paveikęs 7 proc. viso salos ploto, todėl šis lygis išliks, kol bus pasiekti kiti du sudėtingi etapai (kontrolė ir gesinimas). Tenerifės Kabildos pirmininkė Rosa Davila sakė: „Turime toliau elgtis apdairiai, nes dar nelaimėjome, bet tikimės, kad per savaitgalį žengsime dar vieną žingsnį link to, kad gaisras būtų suvaldytas”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Teidės nacionalinis parkas, miško takai (skirti pėsčiųjų žygiams) ir miško karūna lieka uždaryti turistams ir lankytojams, nes darbai tęsiasi, o keliose savivaldybėse, esančiose gaisro apimamoje teritorijoje ir aplink ją, paskelbtas įspėjimas dėl blogos oro kokybės, nes vaizdai rodo gaisro paliktus nuniokojimus.

Penktadienio popietę ir vakare nusprendęs prapliupti lietus buvo didžiulė paspirtis ugniagesiams, kurie eina į 11

naktį Tenerifės miškuose.

undefinedundefinedundefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos