32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasParlamentas pradeda diskusijas dėl turizmo mokesčio įvedimo Kanarų salose

Parlamentas pradeda diskusijas dėl turizmo mokesčio įvedimo Kanarų salose

- Advertisement 3-


Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres šiandien (pirmadienį) pareiškė, kad reikia „ramiai” diskutuoti su socialiniais ir ekonominiais veikėjais bei politinėmis partijomis dėl būtinybės nustatyti turistų mokestį atostogaujantiems salyno gyventojams.

Parlamento plenariniame posėdyje, atsakydamas į Mixto frakcijos atstovo Ricardo Fernández de la Puente klausimą, prezidentas sakė, kad PSOE, Podemos, Nueva Canarias ir ASG pasirašytame vyriausybės pakte teigiama, jog jos išnagrinės galimą turistų viešnagės mokesčio įvedimą, o rezultatas bus toks.

Torresas pažymėjo, kad šis mokestis buvo svarstomas 2019 m. pabaigoje, tačiau dėl „Thomas Cook” bankroto jis buvo atidėtas, o dabar tą diskusiją reikėtų atnaujinti, laikantis sumos, tikslo ir laiko prielaidų.

Fernández de la Puente, parodė savo nuostabą, nes socialinių teisių ministrė Noemí Santana iš „Podemos” remia diskusiją dėl turistų mokesčio nustatymo, ką ji anksčiau kritikavo.

Mixto išreiškė savo nepritarimą tokiam mokesčiui, teigdama, kad „daugiau melžti iš turizmo sektoriaus neatrodo protinga”.

Turizmo mokestis yra vietinis Kanarų saloms, nenurodant jo dydžio ar pradžios datos, ir yra atskiras nuo ES 7 eurų ETIAS mokesčio už atvykimą į Europos Sąjungą nuo kitų metų pabaigos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai