26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiNuo antradienio visose salose galioja perspėjimai dėl stipraus vėjo

Nuo antradienio visose salose galioja perspėjimai dėl stipraus vėjo

- Advertisement 3-


Kanarų salų Vyriausybės generalinis nepaprastųjų situacijų direktoratas rytoj (antradienį, lapkričio 21 d.) nuo vidurnakčio paskelbė išankstinį pavojų dėl stipraus vėjo El Hierro, La Gomeros, La Palmos, Tenerifės, Lansarotės ir Fuerteventuros salose.

Sprendimas priimtas atsižvelgiant į Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) pateiktą informaciją ir vadovaujantis Kanarų salų specialiojo nepaprastųjų situacijų plano dėl nepalankių meteorologinių reiškinių rizikos (PEFMA) gairėmis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

AEMET prognozuoja, kad ankstyvą rytą El Hierro saloje, daugiausia aukštumose ir salos šiaurės rytuose, gūsiai sieks 75-85 km/h, o La Palmos viršūnėse ir vakaruose, taip pat La Gomeros salos šiaurėje ir vakaruose – 50-75 km/h.

50-70 km/h gūsiai taip pat prognozuojami Tenerifės šiaurės rytuose (Anagos šiauriniame šlaite), aukštikalnėse nuo Tacoronte iki Santa Úrsulos, pietuose – Adeje, Aronoje ir Guía de Isora.

Šiek tiek silpnesni 50-60 km/h gūsiai numatomi Fuerteventūros vakaruose ir Lansarotės pietvakariuose. Gran Kanarija yra vienintelė sala, kuriai nėra paskelbtas išankstinis perspėjimas.

Dienos metu numatomas pietryčių vėjo sustiprėjimas, todėl visą dieną stipresni gūsiai bus La Palmos vakaruose, El Hierro ir La Gomeros viršūnėje ir šiaurėje, Tenerifės šiaurės rytuose ir pietvakariuose, Lansarotės ir Fuerteventuros vakariniuose šlaituose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock