33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiKanarų salos pradeda savaitę su geltonu ir oranžiniu įspėjimu dėl orų sąlygų

Kanarų salos pradeda savaitę su geltonu ir oranžiniu įspėjimu dėl orų sąlygų

- Advertisement 3-


Kanarų salos trečiąją metų savaitę pradės su įvairiais orų perspėjimais. Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) šiam pirmadieniui, sausio 15 d., Tenerifėje ir La Palmoje nuo 18 val. paskelbė geltonos spalvos perspėjimus dėl vėjo.

La Palmoje vėjas bus juntamas visoje saloje, tačiau stipriausi vėjo gūsiai bus iš pietvakarių ir paveiks viršūnes bei šiaurės vakarų ir šiaurės rytų šlaitus. Šiaurinėje Tenerifės dalyje įspėjimai galios centrinėms viršukalnėms ir aukštumoms, o didžiausi vėjo gūsiai sieks 80 km/h.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jau rytoj, antradienį, sausio 16 d., vėjo pavojus abiejose salose padidės iki oranžinio įspėjimo lygio, kuris galios iki 21.00 val., o didžiausi vėjo gūsiai, kaip prognozuojama, sieks 90 km/h, vietomis gali viršyti 100 km/h.

Be to, antradienį Gran Kanarijoje, La Gomeroje, El Hierro ir likusioje Tenerifės dalyje galios geltonas įspėjimas dėl vėjo, kurio gūsiai sieks iki 80 km/h.

Pietvakarių vėjas pirmiausia paveiks La Gomeros ir El Hierro viršukalnes ir šiaurinius šlaitus bei Tenerifės rytus. Gran Kanarijoje didžiausi vėjo gūsiai sieks 70 km/h ir daugiausia palies salos šiaurės vakarus ir rytus.

Kanaru salos pradeda savaite su geltonais ir oranziniais oru perspejimais

Aemet rytoj, antradienį, La Palmoje taip pat paskelbė geltoną įspėjimą dėl lietaus: salos rytuose laukiama 15 mm lietaus per valandą. Vakariniame šlaite labiau tikėtinos smarkios arba dažnos liūtys, kurias gali lydėti perkūnija, per valandą gali iškristi 60 mm lietaus.

- Advertisement 4-

Naujausi