30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaOraiNHC cikloną pavadino atogrąžų audra "Hermine".

NHC cikloną pavadino atogrąžų audra „Hermine”.

- Advertisement 3-


JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC) patvirtino, kad rytinėje Atlanto vandenyno dalyje susiformavo aštuntoji šio sezono atogrąžų audra, kuri dabar vadinama atogrąžų audra „Hermine” ir kurios poveikį pajus Kanarų salos, kai ji praslinks pro salyną.

Šįvakar NHC paskelbė tai „Twitter” tinkle, sakydamas, kad „dauguma modelių rodo, jog ši sistema taps atogrąžų audra, o vėliau šį savaitgalį gerokai susilpnės ir kito savaitgalio pradžioje išsisklaidys.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visos prognozės rodo, kad Kanarų salose šį savaitgalį bus gausus lietus, tačiau tikimasi, kad sustiprės ir vėjai, po to, kai oro sistema buvo pavadinta ne tropine depresija, o atogrąžų audra.

NHC jas klasifikuoja taip:

atogrąžų depresija: vėjo greitis yra mažesnis nei 39 mph.

Atogrąžų audra: vėjo greitis yra nuo 39 iki 73 mylių per valandą.

Maksimalus pavojus KANARŲ SALOSE:

Regiono vyriausybė paskelbė aukščiausią pavojaus lygį prieš prognozuojamas intensyvias liūtis, potvynius, audras ir vėją, nes prognozuojama, kad netoli salų praslinks atogrąžų audra „Hermine”, kuri iš pradžių šeštadienį pradės veikti iš pietvakarių, o savaitgalį išplis po visą salyną.

Savaitgalį Kanarų salose atšaukiami ir sustabdomi visi lauko renginiai ir sporto varžybos, o pirmadienį uždaromos mokyklos.

- Advertisement 4-

Naujausi