26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasJK svarsto galimybę gegužės mėnesį leisti savo keliautojus į Kanarų ir Balearų...

JK svarsto galimybę gegužės mėnesį leisti savo keliautojus į Kanarų ir Balearų salas

- Advertisement 3-

Jungtinės Karalystės ambasadorius Ispanijoje Hugh Elliott šį rytą (ketvirtadienį) Palmoje surengtoje spaudos konferencijoje pareiškė, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė nagrinėja galimybę leisti britų turistams nuo gegužės mėnesio keliauti į Kanarų ir Balearų salas. H. Elliott pažymi, kad jeigu sergamumas šiuose regionuose bus pakankamai žemas, nebus atsižvelgiama į epidemiologinę situaciją likusioje Ispanijos dalyje.

Spaudos konferencijos metu teigiama, kad iš Balearų salų vyriausybės buvo gautas prašymas, kuris „pagrįstas tuo, kad po itin griežtų sveikatos apribojimų, užsikrėtusiųjų skaičius ženkliai sumažėjo“. Pažymima „optimistinė informacija apie pandemijos evoliuciją“ bei tai, kad „karantinas“ ir tiesioginiai skrydžiai į Jungtinę Karalystę užkirs kelią viruso plitimui. Viliamasi ir tikslingu mokslininkų darbu ir viruso raidos stebėjimu salose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife
JK svarsto galimybe i kanaru salas

Šį rytą H. Elliott pažymėjo, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė „labai rimtai“ atsižvelgė į šį prašymą ir dėl tų pačių priežasčių nagrinėja galimybę leisti keliones ir į Kanarų salas, nes „Didžiosios Britanijos gyventojai yra suinteresuoti, kad kuo greičiau galėtų pasiekti jau tradicija tapusias bei ypač pamėgtas atostogų kryptis“.

Bet kokiu atveju, pabrėžė Hugh Elliott, JK vyriausybė kitą savaitę informuos, ar jų piliečiams nuo gegužės 17 dienos bus leista keliauti į užsienio keliones bei kokiomis sąlygomis bus galima tai padaryti.

Balearų salų vyriausybės pirmininkė Francina Armengol vakar Palmoje susitiko su Hugh Elliott. Tai buvo pirmasis oficialus Jungtinės Karalystės ambasadoriaus vizitas Balearų salose nuo tada, kai jis pradėjo eiti šias pareigas. Iki šiol judviejų susitikimui trukdė pasaulinė Covid-19 pandemija ir dėl jos įvesti saugumo apribojimai.

- Advertisement 4-

Naujausi