33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOrai"Calima" grįžo į Kanarų salas

„Calima” grįžo į Kanarų salas

- Advertisement 3-


Po trumpo atokvėpio į Kanarų salas sugrįžo rūkas, o šiandien (pirmadienį) pagrindine jo priežastimi bus Sacharos dulkės, dėl kurių sumažės matomumas ir gerokai pablogės oro kokybė.

Įspūdingiausi į salas patekusios kalimos vaizdai – iš vakar po pietų GOES 16 orų palydovo iš oro užfiksuoti vaizdai, kuriuose matyti, kad Lansarotė ir Fuerteventura išnyko po rūku

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) prognozuoja, kad rūkas plis iš rytų į vakarus ir šiek tiek sumažės visą pirmadienio popietę.

Minimali temperatūra pakrantėse išliks nepakitusi, o vidaus teritorijose šiek tiek sumažės, tačiau maksimali temperatūra šiek tiek pakils La Palmoje, El Hierro ir La Gomeroje, o likusioje dalyje temperatūra mažai keisis, išskyrus nedidelį sumažėjimą Tenerifės vidaus teritorijose.

Vėjas pūs iš rytų, t. y. iš tos pusės, iš kur kyla rūkas, ir po pietų nuslops, kai kur stiprūs gūsiai bus jaučiami vidaus teritorijose ir viršukalnėse, o šiauriniuose ir vakariniuose salų šlaituose gali būti labai stiprūs gūsiai.

- Advertisement 4-

Naujausi