26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėVyrui gresia iki 30 000 eurų bauda už palapinių nuomą Tenerifės stogo...

Vyrui gresia iki 30 000 eurų bauda už palapinių nuomą Tenerifės stogo terasoje

- Advertisement 3-


Santa Cruz de Tenerife miesto taryba nurodė nutraukti pogrindinę veiklą, susijusią su palapinių nuoma žmonėms apsistoti Tenerifės sostinės Calle Castellón de la Plana gatvėje esančio pastato stogo terasoje.

Pradėjusi šią procedūrą, ji atveria kelią skirti atitinkamą nuobaudą už tokią veiklą, kuri priskiriama labai rimtai veiklai ir už kurią gresia bauda nuo 15 001 iki 30 000 eurų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nurodymą sustabdyti ir pašalinti palapines nuo stogo vykdo vietos policija, suteikdama atsakingiems asmenims dešimt dienų prieštaravimams pateikti: „Negalime leisti, kad mūsų savivaldybėje būtų vykdomi tokie veiksmai, ypač kai jie vykdomi be jokio leidimo ir nepriimtinomis sąlygomis. Miesto taryba padarys viską, kas nuo jos priklauso, kad būtų laikomasi įstatymų.”

Miestų planavimo tarybos narė Zaida González paaiškino, kad apie šią situaciją sužinojo iš kaimyno skundo. „Gavę skundą, pradėjome procesą, kad patikrintume, ar šiai veiklai buvo išduoti reikiami leidimai.”

„Atlikę atitinkamus tyrimus, – tęsė ji, – pradėjome reikiamą procedūrą, kad nedelsiant sustabdytume šią neleistiną veiklą ir taikytume nuobaudas, kaip numatyta už šį įstatymo pažeidimą, kuris laikomas labai rimtu nusižengimu.”

Paros kaina apsistoti „palapinių miestelyje” kainavo 12EUR žmogui

palapines ant stogo tenerifeje

palapines ant stogo tenerifeje

- Advertisement 4-

Naujausi