26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET skelbia, kad nuo ketvirtadienio Kanarų salose bus labai reikalingas lietus

AEMET skelbia, kad nuo ketvirtadienio Kanarų salose bus labai reikalingas lietus

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) pranešė, kad nuo rytojaus, vasario 29 d., ketvirtadienio, Kanarų salas pasieks taip reikalingas lietus. Pranešama, kad salyne vyrauja didelė sausra, todėl liūtis būtų labai naudinga salų vandens atsargoms ir žemės ūkiui.

La Palmos, La Gomeros ir El Hierro saloms ir toliau galios perspėjimas dėl labai stipraus šiaurės rytų vėjo gūsių. Prognozuojama, kad šie vėjai dienos pradžioje ir pabaigoje paveiks La Gomeros viršūnes ir pietryčių bei šiaurės vakarų šlaitus, taip pat El Paso vietovę La Palmoje. Be to, pirmoje dienos pusėje jie turės įtakos El Hierro pietryčių ir šiaurės vakarų šlaitams.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

AEMET prognozė rytojaus dienai numato, kad Tenerifės ir Gran Kanarijos šiaurėje bus debesuota, kitose vietovėse protarpiais bus debesuota, o antroje dienos pusėje vietomis galimi vidutinio stiprumo lietūs.

Tačiau Lansarotės ir Fuerteventuros salų rytuose, kur antroje dienos pusėje bus giedriau, tik nedidelė tikimybė, kad retkarčiais palis.

Temperatūros pokyčiai numatomi minimalūs, minimali temperatūra šiek tiek pakils, o maksimali šiek tiek sumažės, ypač vidaus rajonuose.

- Advertisement 4-

Naujausi