33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET įjungia geltonos ir oranžinės spalvos orų perspėjimus Kanarų salose

AEMET įjungia geltonos ir oranžinės spalvos orų perspėjimus Kanarų salose

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) dėl stipraus vėjo ir pakrančių reiškinių Kanarų salose įjungė geltonos ir oranžinės spalvos pavojaus signalus. Geltonasis pavojus nuo 21.00 val. galios Tenerifėje, La Palmoje, La Gomeroje ir El Hierro, o visą savaitę, sustiprėjus šiems reiškiniams, bus paskelbtas ir kitose salose.

Nuo šiandien, pirmadienio, vasario 26th d., šiaurės rytų pakrantes pasieks bangos, kurias sukels 7-osios jėgos vėjas iš pietryčių, kurio greitis svyruos nuo 50 iki 61 km/val. Šiandien prognozuojami daugiausia debesuoti orai, galimas pavienis silpnas lietus, o temperatūra svyruos nuo žemiausios
14 °C iki aukščiausios 23 °C.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kalbant apie vėją, La Gomeroje ir El Hierro tikimasi, kad vėjo gūsiai sieks 80 km/h, o pietryčių ir šiaurės vakarų šlaituose pūs stiprus pasatas. La Palmoje šiaurės vakarų šlaite, pietiniame pakraštyje ir El Paso rajone gūsiai sieks iki 70 km/h.

Antradienį ir trečiadienį

Antradienį visame archipelage bus paskelbtas geltonas pavojus dėl vėjo ir pakrančių reiškinių. La Palmoje nuo antradienio 6.00 val. ryto iki trečiadienio 17.00 val. vakaro pavojus dėl vėjo bus padidintas iki oranžinės spalvos, tikėtini vėjo gūsiai sieks 90 km/h.

Tenerifė

Antradienį ir trečiadienį dėl vėjo ir pakrančių reiškinių bus paskelbtas geltonas pavojus. Didžiausi gūsiai sieks 80 km/val., stiprus pasato vėjas paveiks pietryčių ir šiaurės vakarų šlaitus, taip pat Teno masyvą. Pajūryje šiaurės rytų vėjas nuo 50 iki 61 km/val. (7 jėgos) pietryčiuose, vėliau kraštutiniuose šiaurės vakaruose, bangų aukštis sieks iki keturių metrų.

Gran Kanarija

Geltonas perspėjimas dėl vėjo ir bangų, kurių gūsiai sieks 80 km/val. ir paveiks pietryčių ir šiaurės vakarų šlaitus bei atviras salos viršūnes. Pajūryje šiaurės rytų vėjas nuo 50 iki 61 km/val. stiprumo (7 balų stiprumo) pietryčių ir vakarų pakrantėse.

Fuerteventura

Geltonas pavojus dėl pakrančių reiškinių: šiaurės rytų vėjas nuo 50 iki 61 km/val. stiprumo (7 balų stiprumo). Nepalankios jūros sąlygos šiaurėje, bangos nuo 4 iki 5 metrų aukščio.

Lanzarotė

Geltonas perspėjimas dėl vėjo ir pakrančių reiškinių. Didžiausi vėjo gūsiai – 70 km/h, ypač pietinėje salos dalyje ir aukštumose. Pajūryje šiaurės rytų vėjo greitis nuo 50 iki 61 km/h (7-oji jėga).

- Advertisement 4-

Naujausi