30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO: jūroje įstrigusio turisto gelbėjimo operacija Lanzarotėje

VIDEO: jūroje įstrigusio turisto gelbėjimo operacija Lanzarotėje

- Advertisement 3-

Užvakar, sekmadienį, patruliuojantis Jūrų Gelbėjimo Tarnybų laivas vykdė jūroje pasiklydusio vyro gelbėjimo operaciją. Civilinės Gvardijos duomenimis, vyras į atvirą jūrą išplaukė nuomuojamu kajuku. Paieškos prasidėjo po kajukų nuomos punkto, esančio Playa Blanca, Lanzarotėje atstovų pranešimo apie išvykusį ir užtrukusį grįžti turistą.

Nuomos punkto darbuotojų teigimu, vyriškis buvo informuotas apie stiprias povandenines sroves, kurios, jų manymu, ir tapo pagrindine grįžimo kliūtimi.

Vaizdo įraše užfiksuotas momentas, kai GES sraigtasparnis ir Civilinės gvardijos patrulinis laivas surado pasiklydusį vyrą. Kajuką vairuojantis vyriškis buvo surastas už 2.9 mylios nuo Fuerteventuros. Jis atrodė pavargęs, kajuką nešė stiprios srovės, tai apsunkino gelbėjimo operaciją.

Laimei, vyras buvo išgelbėtas ir grąžintas į Playa Blanca, kur buvo atlikta medicininė apžiūra ir suteikta pirmoji pagalba. Keletą valandų jūroje po tiesioginiais saulės spinduliais praleidęs vyras patyrė odos nudegimus ir skundėsi dehidratacija.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai