24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėVĖLIAUSIA - Miško gaisras Tenerifėje laikomas stabilizuotu

VĖLIAUSIA – Miško gaisras Tenerifėje laikomas stabilizuotu

- Advertisement 3-


Kanarų salų prezidentas Fernando Clavijo šįvakar (ketvirtadienį) spaudos konferencijoje pranešė, kad miškų gaisras Tenerifėje „stabilizuotas”: „Tačiau jis įspėjo, kad „galbūt” per kelias ateinančias dienas dėl aukštos temperatūros gaisras gali vėl įsiplieksti, tačiau pridūrė, kad yra dislokuotos ugniagesių pajėgos, kurios, jei taip atsitiktų, imtųsi veiksmų „nedelsiant ir ryžtingai jį užgesinti”.

Clavijo pasidalijo šia „nuostabia žinia”, dar kartą pranešdamas, kad paskutinės evakuacijos dėl gaisro baigėsi ir kad visi jau gali grįžti į savo namus. Jis priminė žmonėms, kad tam tikrose vietovėse dėl dūmų yra bloga oro kokybė ir kad jie, eidami į lauką, laikytųsi sveikatos rekomendacijų, pavyzdžiui, naudotų FFP2 veido kaukes.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tenerifės Kabildos pirmininkė Rosa Dávila dar kartą paragino visuomenę būti „atsargią” ir „atsakingą”: „Nors gaisras stabilizuotas, jis dar nesuvaldytas. Aktyviai perspėjama apie aukštą temperatūrą, todėl visi turime būti labai atidūs, nes karščio židiniai gali vėl įsiliepsnoti, be to, tebėra užtverti keliai”.

Tenerifėje kilęs gaisras stabilizuotas praėjus devynioms dienoms nuo jo pradžios, jis paveikė 14 624 hektarų plotą 88 kilometrų perimetru, o tai yra didžiausi šiais metais užregistruoti miškų gaisrai visoje Ispanijoje.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos