30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifė"Uber" Tenerifėje plečia paslaugų teikimą ir siūlo 6 ir 9 vietų mikroautobusus

„Uber” Tenerifėje plečia paslaugų teikimą ir siūlo 6 ir 9 vietų mikroautobusus

- Advertisement 3-


„Uber” išplėtė savo paslaugų teikimą Tenerifės pietuose ir pasiūlė „Uber Van” (iki 6 keleivių) ir „Uber Van XL” (iki 9 keleivių), kurie papildė jau teikiamas taksi ir „Uber Black” paslaugas, tačiau šiuo pirmuoju etapu bus teikiami tik nuo 16.00 iki 18.00 val. 

„Uber” teigia, kad ketina ir toliau remti salos turizmo sektorių šį sezoną, kurio metu tikimasi sumušti lankytojų rekordus, nes iki šiol 2023 m. turistų skaičius yra 30 % didesnis nei praėjusiais metais, remiantis naujausia INE atlikta turistų judėjimo apklausa.

Uber Van ir Van XL, kaip ir kitos jų teikiamos paslaugos, nuo šiandien teikiamos Guía de Isora, Adeje, Arona ir Granadilla de Abona savivaldybėse, įskaitant Tenerifės pietinį oro uostą, o bendrovė toliau stebės paslaugos sėkmę, kad įvertintų galimą plėtrą į kitas salos savivaldybes.

Norint naudotis paslauga Tenerifėje, tereikia atsisiųsti „Uber” programėlę, užsiregistruoti ir nurodyti mokėjimo būdą. Prisijungę turite nurodyti, kur norite važiuoti, ir programėlė parodys bendrą maršruto kainą. Kai vairuotojas priims jūsų užklausą, programėlė parodys laukimo laiką iki paėmimo, taip pat informaciją apie transporto priemonę ir vairuotoją.

„Uber Van” ir „Van XL” kainos nustatomos taip:

„Uber Van”:

Bazinė kaina: 11 EUR maža paklausa / 13,80 EUR piko valandomis

Minimali kaina: 23 EUR maža paklausa / 33,10 EUR piko valandomis

Kainos už minutę: 0 EUR.40 EUR mažos paklausos / 0,40 EUR piko valandomis

Kilometras: 1,90 EUR mažos paklausos / 2,20 EUR piko valandomis

Van XL:

Bazinė kaina: 15 EUR

Minimali kaina: 59 EUR

Minutė: 1,30 EUR

Kilometras: 7,30 EUR

Su vairuotoju prieš paimant galite bendrauti per pokalbį programėlėje arba skambinti telefonu visiškai anonimiškai. Kelionės metu keleivis gali pasidalyti savo buvimo vieta ir numatomu atvykimo laiku su šeima ar draugais, o jei keleivis keliauja kartu, jis gali automatiškai pasidalyti kelionės kainą su savo palydovais.

Atvykus į kelionės tikslą, kelionė bus baigta, o el. paštu automatiškai gausite kelionės kvitą.

Tiek naudotojai, tiek vairuotojai gali vertinti vieni kitus ir palikti atsiliepimus – tai labai naudinga informacija, užtikrinanti paslaugos kokybę.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai