24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTyrėjų manymu Tomas Gimeno nužudė savo dukteris ir nusižudė pats

Tyrėjų manymu Tomas Gimeno nužudė savo dukteris ir nusižudė pats

- Advertisement 3-

Vos prieš šešias dienas Annos ir Olivijos motinos atstovas spaudai Joaquín Amils pareiškė, kad jie atmetė „blogiausią neįsivaizduojamą baigtį”, sakydamas: „Esame įsitikinę, kad Tomas jomis gerai pasirūpins”. Nepraėjus nė savaitei, šie žodžiai neteko prasmės, mergaitės rastos negyvos.

Vakar vakare buvo patvirtinta, kad jūros dugne 1 000 metrų gylyje, už 3 mylių nuo Santa Cruz pakrantės, sportiniame krepšyje, pasunkintame inkaru, kuris buvo dingęs iš Tomas Gimeno laivo „El Esquilón”, rastas jaunos mergaitės, jo vyresniosios dukters šešiametės Olivijos kūnas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Specializuotas sonarinės paieškos laivas „Ángeles Alvariño” šį radinį aptiko vakar. Šalia jo buvo dar vienas tuščias sportinis krepšys. Policijos pareigūnai nerado jokių Annos ar jos tėvo pėdsakų, tačiau mano, kad jis įvykdė šį nusikaltimą vedinas keršto. Tai buvo atpildas jo buvusiai žmonai, artimiesiems ir draugams buvo žinoma, kad pora prieš metus išsiskyrė itin nemaloniomis sąlygomis.

Laivas „Ángeles Alvariño” nėra skirtas specialiai žmonių kūnams ar palaikams ieškoti. Laivas pritaikytas moksliniams jūros dugno tyrimams, tačiau sonaras ir robotas gali identifikuoti didelius neįprastus objektus ir antradienį (birželio 8 d.) buvo rastas pirmasis radinys.

Sutelkę dėmesį į konkrečią teritoriją prie Santa Cruz pakrantės, kurią tyrėjai nustatė pagal degalų kiekį, esantį Tomas valtyje ir paskutinę žinomą buvimo vietą pagal mobiliojo telefono duomenis, jie rado nardymo deguonies balioną, skirtą giluminiam nardymui ir antklodę. Kaip buvo patvirtinta, daiktai priklausė Tomas Gimeno. Jie rasti toje pačioje teritorijoje, kurioje vakar buvo rastas Olivijos kūnas.

Dabar tyrėjai remiasi hipoteze, kad Tomas nužudė savo dukteris, prieš pakraudamas jas į savo valtį Santa Cruz prieplaukoje šiukšlių maišuose, kaip tai matyti iš vaizdo kamerų, o tarp 21:30 ir 23:00 val. išplaukė iš uosto, kad išmestų jų kūnus į jūrą.

Tą patį balandžio 27-osios vakarą apie 23:30 val. jis nuėjo į degalinę ir nusipirko telefono įkroviklį, kur jį sustabdė ir nubaudė Civilinės gvardijos pareigūnai už tai, kad jis buvo lauke po įsigaliojusios komendanto valandos. Vyras norėjo pakrauti mobilųjį telefoną ir pranešti savo buvusiai žmonai, Beatriz Zimmerman, kad ši daugiau niekada nepamatys nei jo, nei savo vaikų.

Tuo metu, maždaug 23:30 valandą, Tomas paskutinį kartą paliko Santa Cruz prieplauką. Dabar tyrėjai mano, kad jis nuvyko į tą vietą, kur rastas Olivijos kūnas ir, prisisegęs prie savęs svarelius, iššoko už borto ir nuskendo.

Kraupi scena įvyko vos už vienos jūrmylės nuo Guimar uosto, kur kitą rytą buvo rasta dreifuojanti Tomas valtis be inkaro, be mobiliojo telefono ir be jo ar jo dukterų pėdsakų.

Laivas „Ángeles Alvariño” tęsia paieškas. Šiuo metu laivas yra maždaug už trijų jūrmylių nuo Santa Cruz uosto, toje pačioje vietovėje, kur buvo užmegztas paskutinis ryšys su Tomas mobiliuoju telefonu. Tomas Gimeno ir jaunesniosios dukros Annos paieškos tęsiamos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos