24.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 21 birželio, 2021
Reklama
PradžiaĮdomybėsShakira Tenerifėje filmuoja vaizdo klipą „Abama”viešbutyje ir Siam Parke

Shakira Tenerifėje filmuoja vaizdo klipą „Abama”viešbutyje ir Siam Parke

- Advertisement 3-

Pasaulinio lygio muzikos industrijos žvaigždė Shakira lankosi Tenerifė. Čia atlikėja filmuoja savo naująjį muzikos klipą. Naujiena, kad super žvaigždė pasirodys Kanarų salose buvo itin kruopščiai slepiama tiek penkių žvaigždučių viešbučio, tiek „Siam Park“, tiek dainininkės atstovų. Siekiama, kad Kolumbijos dainininkės vizitas būtų kuo sklandesnis, o vaizdo klipo filmavimas praeitų greitai ir lengvai.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas įvairiose Tenerifės vietose. Vakar filmavimo aikštele tapo „Siam Park“ ir įvairūs vandens atrakcionai. Manoma, kad atlikėja išdrįso pakovoti su didžiausiomis pasaulyje dirbtinėmis bangomis, tačiau nei vienas iš parko darbuotojų konfidencialumo sumetimais šios informacijos nepatvirtino.

Shakira į salą atvyko kartu su savo vyru, „Barcelona“ futbolo komandos nariu Gerard Piqué, ir dviem sūnumis Milan ir Saša bei apsistojo viešbutyje „Abama“ esančioje viloje. Manoma, kad viešbučio paplūdimys taip pat taps filmavimo aikštele ir tai gali tapti puikia galimybe populiarinti Kanarų salų turizmą.

„Turismo de Tenerife“ nepraleido progos dalyvauti vaizdo klipo filmavime ir, bendradarbiavimo dėka pasirodys vaizdo klipo, kuris laikomas neįkainojama reklama saloms, titruose.

Be to, Shakiros vizitas susijęs su reklaminiu renginiu, skirtu „Siam Park“, kurį tinklapio „Trip Advisor“ vartotojai pastaruosius septynerius metus skelbė geriausiu vandens parku pasaulyje. Jame Shakira demonstruos tobulus banglentės valdymo įgūdžius, kurie, be jokios abejonės, populiarins atostogas Tenerifėje. Tai ypač aktualu dabar, kai šis prestižinis objektas vėl atidarytas po to, kai 14 mėnesių buvo uždarytas dėl pasaulinės Covid-19 pandemijos. Shakiros vizito metu parkas buvo uždarytas visuomenei. Nuo pat atidarymo „Siam Park“ dirbo tik penktadieniais, šeštadieniais bei sekmadieniais, tačiau ką tik buvo paskelbta, kad nuo šios savaitės jis bus pasiekiamas ir trečiadieniais bei ketvirtadieniais.

Shakira Tenerifėje lankosi jau ne pirmą kartą: 2006 metų liepą ji baigė savo „Oral Fixation Tour“ pasirodymų turą „CD Tenerife“ futbolo stadione Santa Cruz. 2014 metais kartu su sutuoktiniu Orotavos slėnyje esančiame El Rincón miestelyje nusipirko dvarą ant uolos viršūnės, apsuptą bananų plantacijų.. Visai neseniai dvaras buvo parduotas.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai