24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasTenerifės viešbučių savininkai perka skrydžius, kad galėtų tiesiogiai bendrauti su svečiais

Tenerifės viešbučių savininkai perka skrydžius, kad galėtų tiesiogiai bendrauti su svečiais

- Advertisement 3-


Tai istorinis įvykis Kanarų salų turizmo pramonei, nes pirmą kartą viešbučių savininkai įsigijo skrydžius, kurie užtikrina viešbučių grupėms prieinamą susisiekimą Tenerifėje ir leidžia jiems veikti nepriklausomai nuo kelionių organizatorių, todėl jie gali pasiūlyti geresnę tiesioginę kainą ir geresnes paslaugas.

Šį projektą įgyvendina „Maarlab”, kuri įsigijo 1 000 vietų „Aer Lingus” ir „Icelandair” skrydžiuose, kurie nuo Velykų iki 2024 m. sausio mėn. sujungs Dubliną ir Reikjaviką su pietine Tenerife.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Į juos įskaičiuotas 20 kilogramų registruotas bagažas 8 dienų viešnagei, o tvarkaraščiai leidžia apsistoti geriausiuose Kanarų salų viešbučių tinkluose, įskaitant „GF Hotels”, „Spring Hotels”, „Sand and Sea Hotels” ir „Luxury Group”.

Pasitelkę „Maarlab” skaitmeninį vadybininką, patys viešbučių savininkai per ateinančius devynis mėnesius galės pasiūlyti savo klientams skrydžių ir viešbučių paketus tiesiogiai Airijos ir Islandijos svečiams, atvykstantiems į Tenerifę.

Kas yra „Maarlab”?

2022 m. įkurta „Maarlab” yra skaitmeninė vadybininkė, specializuojasi turizmo rinkodaros ir inovacijų srityje, įkurta Tenerifėje, kad kurtų sprendimus, didinančius viešbučių galią kelionių industrijoje, kurioje iki šiol dominavo dideli kelionių organizatoriai.

Vienas iš šių pirmųjų sprendimų, „oceanbooking”, palengvina viešbučių savininkų tiesioginio pardavimo galimybes, leisdamas jiems parduoti viešbučių ir skrydžių paketus iš savo interneto svetainės, be tarpininkų ir komisinių, be galimybės atidėti mokėjimą ir asmeninio aptarnavimo. 

Jei šis pradinis bandymas bus sėkmingas, jis bus taikomas daugiau oro linijų, daugiau viešbučių grupių ir daugiau krypčių.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos