25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifės kalėjime už baudos nesumokėjimą kalinčios nėščios škotės "pragaras

Tenerifės kalėjime už baudos nesumokėjimą kalinčios nėščios škotės „pragaras

- Advertisement 3-


Jungtinės Karalystės spaudoje pasirodė 32 metų škotės pasakojimas apie tai, kaip ji buvo suimta, kai rugpjūčio 19 d. atvyko į Tenerifę, kur skrido pas tėvą ir brolį šeimos atostogų. Ji buvo sulaikyta, nes praėjusiais metais išvyko iš Ispanijos nesumokėjusi 420 eurų baudos po to, kai Malagoje buvo apkaltinta už girtavimą.

Po to, kai Tenerifės pietiniame oro uoste per pasų kontrolę buvo užfiksuota jos pavardė, ji buvo nuvežta į policijos nuovadą, o vėliau perkelta į kalėjimą. Ji pasakojo, kad rankinėje turėjo 400 eurų, jei prireiktų, ir pasiūlė sumokėti baudą, tačiau jai buvo pasakyta, kad turės kreiptis į teismą, kur teisėjas pasakė, kad pagal Ispanijos įstatymus baudą sumokėti per vėlu ir kad jai teks kalėti keturis mėnesius: „Buvau nuvykusi į Malagą, kad atpažinčiau savo motinos kūną, nes ji mirė ten atostogaudama. Jie man girtai davė du bilietus už 420 eurų, kurių, tiesa, nesumokėjau, ką tik buvau praradusi mamą, nebuvau tinkamos nuotaikos.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tačiau dabar ji sako, kad nerimauja dėl savo ir savo kūdikio sveikatos ir negali pakęsti minties, kad dukra gims jai būnant kalėjime: „Ji turi gimti lapkričio 28 d., ir man buvo pasakyta, kad turiu ruoštis gimdyti čia. Turėsiu ją čia pagimdyti, nes bausmės sutrumpinti neįmanoma. Turėsiu atlikti visą keturių mėnesių bausmę, kuri truks iki gruodžio 16 d.”

Kalbėdama viešbučio kambaryje, kai savaitgalį buvo paleista iš kalėjimo, ji sakė BBC: „Aš turiu atlikti visą keturių mėnesių bausmę: „Viskas, ko noriu, tai grįžti namo, į Škotijos ligoninę su šeima aplink mane, kad galėčiau saugiai pagimdyti ir įsitikinti, kad ji sveika. Tikiuosi stebuklo, nes dabar neatrodo, kad galėčiau grįžti.”

Jos atvejį Bendruomenių rūmuose iškėlė Livingstono SNP parlamento narė Hannah Bardell, kuri paprašė surengti debatus dėl elgesio su Didžiosios Britanijos piliečiais Ispanijos kalėjimuose. Ji teigė: „Bardellė prašė surengti diskusiją dėl šių klausimų: „Ispanijos valdžios institucijos Tenerifėje ją laiko, atima gyvybiškai svarbų maistą ir vaistus ir pažeidžia jos žmogaus teises. Jai liko labai nedaug laiko grįžti namo ir pagimdyti kūdikį.”

M. Fielding sako, kad pirmąsias šešias bausmės savaites ji praleido didžiausio saugumo kalėjime, kurį ji apibūdino kaip „tikrą pragarą”, kur tualetas buvo skylė žemėje, o miegoti jai buvo duotas putplasčio gabalas. Dabar ji perkelta į atvirą kalėjimą, kur jai leidžiama išeiti į laisvę savaitgaliais: „Teikiame konsulinę pagalbą Tenerifėje sulaikytai britei.”

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO