30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaLanzaroteVIDEO - Prekybos centrą grasindamas ginklu apiplėšė vyras su klouno kauke

VIDEO – Prekybos centrą grasindamas ginklu apiplėšė vyras su klouno kauke

- Advertisement 3-


Policija paskelbė vaizdo kamerų įrašus, kuriuose užfiksuota, kaip antradienio vakarą prekybos centre ginkluotą apiplėšimą įvykdė klouno kaukę dėvintis vyras su pistoletu. Incidentas įvyko 20.45 val. vakaro, likus 15 minučių iki parduotuvės uždarymo, Covirán prekybos centre Nazaret miestelyje, esančiame Lansarotės centre.

Vienas iš prekybos centrų tinklo, išsidėsčiusio visose Kanarų salose, savininkų sakė: „Tai atrodo kaip scena iš filmo, bet tai labai tikra. Dar niekada nesame patyrę tokio apiplėšimo, kai į parduotuvę įeina žmogus, mosuodamas ginklu. Nežinome, ar ginklas tikras, ar ne, bet matyti, kaip vyras jį nukreipia į kasininkę, kuri dėl šio incidento patyrė traumą.”

Toliau jis pasakojo, kad spėja, jog plėšikas į parduotuvę įsiveržė tokiu paros metu, norėdamas gauti kuo daugiau pinigų, tačiau patvirtino, kad kasos reguliariai ištuštinamos ir jose nėra daug grynųjų pinigų, juolab kad šiais laikais dauguma žmonių atsiskaito kortelėmis.

Kaip matyti vaizdo įraše, plėšikas, kuris, be kaukės, dėvėjo sportinį kostiumą ir gobtuvą, greitai įėjo į įstaigą, nukreipė ginklą į kasininkę ir, prieš išeidamas, paėmė viską, kas buvo kasoje. Visas incidentas truko mažiau nei minutę

Lanzarotės policija pradėjo tyrimą ir prašo visų, galinčių suteikti kokios nors informacijos, susisiekti su ja, kad užpuolikas būtų sugautas ir patrauktas atsakomybėn.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai