24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėSukčiai Tenerifėje - nekilnojamojo turto agentas pardavė kliento butą ir pasiliko pinigus...

Sukčiai Tenerifėje – nekilnojamojo turto agentas pardavė kliento butą ir pasiliko pinigus sau

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė nekilnojamojo turto agentą iš La Lagunos už tai, kad jis pardavė klientės butą ir be jos žinios pasiliko už pardavimą gautus pinigus – daugiau nei 65 000 eurų po atsiskaitymų. Incidentas prasidėjo 2019 m., kai nukentėjusioji nusprendė persikelti į Ameriką ir savo butą El Cardonal mieste pardavė agentui.

Dėl to ji susisiekė su nekilnojamojo turto agentu savo gimtajame La Lagunos mieste ir, kadangi ketino gyventi kitame žemyne, suteikė jam įgaliojimą, kad šis jos vardu parduotų turtą už sutartą komisinį mokestį.

Šių metų kovo mėnesį agentui nepardavus turto, pardavėja pati susirado galimą pirkėją. Tačiau ji ėmė nujausti, kad kažkas negerai, kai nekilnojamojo turto agentas, sužinojęs apie šią situaciją, ėmė išsisukinėti dėl turto prieinamumo ir pardavimo.

Gavę pardavėjos skundą, tyrėjai ėmėsi atlikti būtinas procedūras faktams patikrinti, ir tuomet jie išsiaiškino, kad agentas, pasinaudojęs įgaliojimu, iš tikrųjų pardavė butą 2020 m., o po to beveik dvejus metus tai neigė.

65 000 eurų, gautų iš pardavimo, buvo pervesti į banko sąskaitą, sukurtą internetu likus keturioms dienoms iki operacijos, kurią, kaip patvirtino agentai, atidarė jis, nes turėjo aukos dokumentus ir kitus sandorio duomenis, aiškiai nurodančius į jį.

Policijos pranešime teigiama, kad vyras pardavė butą pasinaudodamas nukentėjusiosios jam suteiktu įgaliojimu, nes ji šiuo metu gyvena užsienyje, ir disponavo 65 000 eurų kaip savais bei melavo jai, sakydamas, kad butas neparduodamas.

Nacionalinė policija suėmė nekilnojamojo turto agentą Ciudad de Los Adelantados mieste La Lagunoje ir apkaltino jį sukčiavimu, o paėmusi iš jo pareiškimą, perdavė jį kompetentingai teisminei institucijai, kad ši priimtų nuosprendį.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai