25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų Salos,,Ryanair" žiemos sezono metu vykdys skrydžius tarp salyno ir keturių žemyninės Ispanijos...

,,Ryanair” žiemos sezono metu vykdys skrydžius tarp salyno ir keturių žemyninės Ispanijos miestų

- Advertisement 3-

„Ryanair“ skelbia, kad žiemos sezono metu, kuris oficialiai prasideda mažiau nei po dviejų savaičių ir tęsiasi iki kovo pabaigos, bus vykdomi reguliarūs skrydžiai tarp Kanarų salų ir keturių žemyninės Ispanijos dalies krypčių.

Nors ,,Ryanair” ir sumažino reisų skaičių, palyginus su praėjusiais metais, tačiau vis tiek vykdo savo įsipareigojimus skraidyti Ispanijoje. Taigi, jau dabar galima įsigyti lėktuvo bilietus iš Lanzarote į, pavyzdžiui, Madridą, Santiago de Campostelą, Seviliją ar Valensiją.

Iš Ispanijos sostinės Madrido į Lanzarote skrydžiai vykdomi kasdien į Lanzarote César Manrique arba Madrid Barajas Adolfo Suárez oro uostus. Skrydžiai vykdomi ankstų rytą bei vakare. Nakties metu lėktuvai neskraido, nes ,,Ryanair” uždarė savo bazę Lanzarote.

,,Ryanair” atnaujino maršrutą iš Santiago de Compostela, reisai bus vykdomi dukart į savaitę – trečiadienio ir sekmadienio popietėmis. Tikimasi, kad reisų skaičius tarp Galicijos sostinės ir Lanzaroto bus padidintas iki keturių per savaitę.

Nuo paskutinio šio mėnesio sekmadienio du kartus į savaitę (pirmadienio ir penktadienio rytais bei popietėmis) bus vykdomi skrydžiai iš Sevilijos. Pasiekti Lanzarote iš Valensijos bus galima rytiniais reisais, vyksiančiais du kartus per savaitę.

Skrydžiai iš Barselonos, Saragosos ir Santandero į Kanarų salas buvo itin populiarūs prieš keletą metų, tačiau šio žiemos sezono, prasidedančio spalio 25-ąją dieną, metu ,,Ryanair” oro linijos skrydžių nevykdys.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai