24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaOraiRugsėjį keisis orai, šį savaitgalį keliose salose prasidės lietus

Rugsėjį keisis orai, šį savaitgalį keliose salose prasidės lietus

- Advertisement 3-


Šį savaitgalį, atėjus rugsėjui, orai pasikeis, nes kai kuriose Kanarų salose prognozuojamas lietus. Nors orai bus lietingi, temperatūra smarkiai nenukris, bet išliks stabili apie 25 °C, o tam tikru paros metu turistų pamėgtose vietose maksimali temperatūra gali būti artima 30 °C.

Šį vakarą (penktadienį) vakarinėse salose neatmetami pavieniai ir pavieniai krituliai, labiau tikėtini La Palmoje ir Tenerifės salos viršūnėse, kur naktį lietaus tikimybė padidėja iki 55 %, o rytinėse salose šį vakarą lietaus nenumatoma.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Rugseji keisis orai si savaitgali keliose salose prasides lietus

Šį šeštadienį Kanarų salose lietaus tikimybė nuo 12.00 iki 18.00 val.

Jau rytoj, šeštadienį, didesnio reljefo salų šiaurėje, ypač Tenerifėje, neatmetami silpni ir pavieniai lietūs. Gran Kanarijoje, Lansarotėje ir Fuerteventūroje dieną taip pat yra nedidelė lietaus tikimybė, bet kokiu atveju tai bus pavieniai lietūs tam tikrose šių salų vietose.

Sekmadienį tikimasi intensyvesnių kritulių nei per ankstesnes dvi dienas, tai bus nedidelis lietus, daugiausia šiauriniuose didesnio reljefo salų šlaituose ryte ir pietrytiniuose šlaituose po pietų.

Likusiose archipelago vietovėse gali lyti, nors tai bus pavienės liūtys. Pagal Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozuojamą kritulių tikimybę, labiausiai nuo lietaus nukentės Fuerteventūros (tikimybė 80 %), Tenerifės (75 %) ir Gran Kanarijos (35 %) salos.

Rugseji keisis orai si savaitgali keliose salose prasides lietus 1

Pirmadienį Kanarų salose tikėtinas lietus nuo šeštadienio iki sekmadienio

Pirmadienį vakarinių salų (Tenerifė, La Palma, La Gomera, El Hierro) pietrytiniuose šlaituose, ypač Tenerifėje, kur lietaus tikimybė yra 75 %, centrinėmis dienos valandomis didelė lietaus tikimybė.

Nedidelių liūčių taip pat tikimasi Gran Kanarijoje ir Lansarotėje. Likusią kitos savaitės dalį kalnuotose salose prognozuojamos nedidelės liūtys, protarpiais bus debesuota, nors reikėtų pažymėti, kad prognozės kitai savaitei vis dar neaiškios ir bus atnaujinamos bėgant dienoms.

Rugseji keisis orai si savaitgali keliose salose prasides lietus 2

Pirmadienį Kanarų salose prognozuojama daugiau lietaus, remiantis Europos orų prognozių modeliu (ECMWF).

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos