24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiPolicija užantspaudavo "Reggaeton Beach" festivalio vietą Amarilla Golf

Policija užantspaudavo „Reggaeton Beach” festivalio vietą Amarilla Golf

- Advertisement 3-


Vakar popietų (penktadienį) San Miguel de Abona vietos policija užantspaudavo „Amarilla Golf”, kur rytoj, šeštadienį, liepos 30 d., vyks paplūdimio festivalis „Reggaeton”. Vietos policijai padėjo Civilinė gvardija (Guardia Civil), kad organizatoriai išvengtų bet kokių neramumų ar viešosios tvarkos problemų.

Agentai neuždarė visos prieigos, kad įrangą ir įrenginius, kurie praktiškai jau buvo baigti montuoti, galėtų išsivežti jų savininkai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Reklamuotojai, kurie organizavo koncertą su nacionalinių ir vidaus atlikėjų, įskaitant Anuel AA ir Myke Towers, sudėtimi, buvo įspėti, kad policijos plombos sulaužymas yra kriminalinis nusikaltimas, už kurį gresia didelė bauda.

Policija uzantspaudavo Reggaeton Beach festivalio vieta Amarilla Golf

Vakar rytą San Miguelio rotušė susitiko su organizatoriais, tikėdamasi, kad jiems pavyks ištaisyti klaidas saugumo ir apsaugos ataskaitoje, tačiau vienuoliktą valandą to padaryti nepavyko

Paskelbtame pranešime spaudai teigiama, kad renginio atsisakyta dėl to, jog koncerto metu nebuvo užtikrintas saugumas, be to, reikėjo kelių techninių ataskaitų, kurių jie neturi.

Dėl šios priežasties buvo sustabdytas Tenerifės paplūdimio festivalis „Reggaetón Beach”, į kurį buvo tikimasi sulaukti apie 20 000 žmonių ir į kurį buvo parduoti beveik visi bilietai.

Tarp dokumentų, kurių reikėjo, buvo privalomas Valstybinės aviacijos saugos agentūros (AESA), atsakingos už civilinę aviaciją, išduotas pažymėjimas dėl to, kad vieta yra netoli oro uosto ir po skrydžių trajektorija.

Rengėjai buvo įspėti, kad veiklos plėtojimas neturint atitinkamos išankstinės licencijos arba nepateikus išankstinio pranešimo ar atsakingos deklaracijos, kai to reikalaujama, laikomas labai rimtu pažeidimu ir gali būti baudžiamas nuo 15 000 iki 30 000 eurų bauda pagal balandžio 5 d. Įstatymą Nr. 7/2011 dėl įslaptintos veiklos ir viešų pasirodymų bei kitomis papildomomis administracinėmis priemonėmis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos