26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėPerspėjimas dėl Tenerifėje nuo liepos 16 d. dingusios 2 metų mergaitės

Perspėjimas dėl Tenerifėje nuo liepos 16 d. dingusios 2 metų mergaitės

- Advertisement 3-

Užvakar (ketvirtadienį) „Anar” fondas paskelbė aliarmą, kad būtų surasta nuo liepos 16 d. dingusi be žinios Tenerifės rytinėje pakrantėje esančioje Giimaro savivaldybėje gyvenanti dvejų metų mergaitė Alena. Fondo duomenimis, Alena yra 0,45 m ūgio, rudų akių ir ilgų šviesių plaukų.

Paskelbtas pavojus sukėlė didžiulį aktyvumą socialiniuose tinkluose, o naujausi pranešimai rodo, kad mažoji Alena, remiantis visa Guardia Civil turima informacija, yra su motina, tačiau atvejis vis dar tiriamas ir tretieji asmenys kol kas nėra įtariami, šį rytą pranešė Kanarų televizija.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vis dar nėra visos informacijos apie šį atvejį, nors atrodo, kad Alenos tėvas pranešė apie dukros dingimą, o su motina policija kol kas nekalbėjo, nes manoma, kad ji išsivežė dukrą atostogauti, tačiau be jo sutikimo, o tai Ispanijoje yra būtina, kai poros skiriasi.

Perspejimas del Tenerifeje nuo liepos 16 d dingusios 2 metu mergaites

Pagal naujausią metinę CNDES ataskaitą apie dingusius asmenis su 2021 m. duomenimis, Kanarų salose užregistruota daugiau „dingimo” atvejų nei bet kuriame kitame Ispanijos regione: iš 22 285 atvejų (beveik 20 proc.) archipelage užregistruota 4 240. Tai stulbinanti statistika, ypač atsižvelgiant į gyventojų skaičių, palyginti su kitomis vietovėmis, pavyzdžiui, Andalūzija (Costa Del Sol), kurioje užregistruota 3 316 dingimo atvejų, Katalonija (Barselona) – 3 164 atvejai arba Madrido bendrija – 2 205 atvejai.

 

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO