26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėPenkios geriausios Tenerifės vietos, kuriose galima išvysti nepamirštamą saulėlydį

Penkios geriausios Tenerifės vietos, kuriose galima išvysti nepamirštamą saulėlydį

- Advertisement 3-


Tenerifė yra gamtos mylėtojų ir kvapą gniaužiančių panoraminių vaizdų mėgėjų svajonių vieta, kurioje galima išvysti daugybę stebuklų, o jos saulėlydžiai – išties stebuklinga patirtis. Čia pateikiame penkias geriausias salos vietas nepamirštamam saulėlydžiui išvysti.

Nesvarbu, ar tai būtų pakrantė, kalnai, ar ramus paplūdimys – Tenerifėje yra daugybė nuostabių vietų, kuriose galima mėgautis nepamirštamu saulėlydžiu. Lankydamiesi saloje būtinai įtraukite bent vieną iš šių penkių vietų į savo kelionės maršrutą ir pasiruoškite išvysti gamtos grožį, kuris užgniauš jums kvapą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

KUR PAMATYTI GRAŽIAUSIUS SAULĖLYDŽIUS TENERIFĖJE:

1. Playa de Benijo:

Jei ieškote romantiško saulėlydžio natūralioje aplinkoje, Playa de Benijo (pagrindinė nuotrauka) yra puiki vieta. Tenerifės šiaurės rytinėje pakrantėje esančiame juodojo smėlio paplūdimyje tvyro atpalaiduojanti ir vaizdinga atmosfera. Atsisveikindami su saule galite klausytis bangų ošimo ir mėgautis aplinkinių uolų bei uolų vaizdais.

Playa de Benijo

2. Teide:

Teidės nacionaliniame parke, paskelbtame UNESCO pasaulio paveldo objektu, yra aukščiausia Ispanijos viršukalnė El Teidė. Pakilti į Teidę ir stebėti saulėlydį – nepakartojama patirtis. Saulei nusileidus už horizonto, besikeičiančios dangaus spalvos atsispindi vulkaninėse uolose ir sukuria įspūdingą vaizdą. Nepamirškite gauti leidimo apsilankyti El Teidėje saulėlydžio metu, nes lankytojų skaičius ribojamas.

Teide

3. Mirador de la Garañona:

Ši apžvalgos aikštelė yra San Miguel de Abona savivaldybėje ir nuo jos atsiveria nuostabi Tenerifės pietinės pakrantės panorama. Iš čia galite mėgautis saulėlydžiu, nuo kurio atsiveria vaizdas į Atlanto vandenyną ir kaimyninę Gran Kanarijos salą. Tai mažiau žinoma, bet ne mažiau įspūdinga vieta saulėlydžiui stebėti.

Garanona

4. Mirador de Jardina:

Šiaurinėje Tenerifės dalyje esantis Mirador de Jardina (Mirador de Jardina) siūlo nepakartojamą saulėlydžio stebėjimo perspektyvą. Iš šios aukštai iškilusios apžvalgos aikštelės matysite, kaip saulė pasislepia už La Palmos salos, todėl atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į vandenyną. Tai rami ir puiki vieta mėgautis ramybe stebint įspūdingą saulėlydį.

Jardina

5. Los Gigantes:

Tenerifės pietvakariuose esančios Los Gigantes uolos yra žymi vieta, kurioje galima stebėti, kaip saulė leidžiasi po horizontu. Šios įspūdingos uolos, iškilusios iki 800 metrų virš jūros lygio, yra nepamirštamo saulėlydžio fonas. Pasigrožėti vaizdu galite nuo Los Gigantes paplūdimio arba plaukdami laivu, kad patirtumėte dar įspūdingesnį reginį.

Penkios geriausios Tenerifes vietos kuriose galima isvysti nepamirstama saulelydi

Šaltinis: Šaltinis: Diario de Avisos

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO