30.9 C
Tenerife
Antradienis, 26 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaIspanijaPedro Sanchez: nuo pirmadienio britai gali atvykti į Ispaniją be PGR testo

Pedro Sanchez: nuo pirmadienio britai gali atvykti į Ispaniją be PGR testo

- Advertisement 3-

Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sanchez šią popietę patvirtino, kad Ispanija laukia britų turistų. Keliautojams nereikės pateikti neigiamo PGR testo rezultato ar karantinuotis. Kalbėdamas „Fitur“ turizmo mugėje, P. Sanchez, angliškai kreipėsi į Jungtinę Karalystę – „Ispanija su malonumu vėl priims britų turistus“.

Ispanijos vyriausybė nusprendė įtraukti Jungtinę Karalystę į šalių, kurių gyventojams, vykstantiems į Ispaniją, nebus taikomi koronaviruso apribojimai, įskaitant reikalavimą atvykstant pateikti neigiamą PGR testą, sąrašą.

Taip teigiama šiandien Oficialiajame valstybės leidinyje (BOE) paskelbtame įsakyme, kuriame šis sprendimas grindžiamas tuo, kad į Ispaniją paprastai atvyksta daug lankytojų iš Jungtinės Karalystės. „Tai reiškia, kad daugelis ekonomikos sektorių turi iš anksto pritaikyti savo pajėgumus prie pokyčių, kurie įvyks valstybės pasienio punktuose“.

Įsakymas įsigalios pirmadienį (gegužės 24 d.) ir reikš, kad Jungtinei Karalystei nebebus taikomi laikini apribojimai nebūtinoms kelionėms į Europos Sąjungą per išorės sienas, kai kelionės tikslas yra Ispanija. Įsakyme teikiama nuoroda į tai, kad Europos Vadovų Taryboje šiuo metu vyksta diskusijos dėl apribojimų panaikinimo toms pačioms šalims visame bloke; tikėtina, kad tai įvyks jau netrukus.

P. Sánchez patvirtino, kad nuo pirmadienio keliautojai iš Jungtinės Karalystės ir kitų, į sąrašą jau įtrauktų šalių, „galės atvykti į Ispaniją be sveikatos kontrolės“. Jis taip pat pridūrė, kad nuo birželio 7 dienos, „turistai iš kitų šalių, su kuriomis laisvas judėjimas nėra visiškai atnaujintas, tarp jų ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų, į Ispaniją galės atvykti tik pateikę pažymėjimą, patvirtinantį pilną vakcinaciją nuo Covid-19 viruso“.

Ministras pirmininkas taip pat perdavė šiuos pranešimus anglų kalba, kad, jo žodžiais tariant, jie pasiektų tarptautinę spaudą. „Džiaugiuosi galėdamas jus informuoti, kad šiandien bus oficialiai paskelbtas ministro įsakymas, kuriuo Jungtinės Karalystės ir kitų šalių, pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos, Pietų Korėjos ar Kinijos, piliečiams netaikomi laikini apribojimai nebūtinoms kelionėms į Ispaniją“, – sakė P. Sanchez. „Todėl galiu pranešti, kad nuo ateinančio pirmadienio, gegužės 24 dienos, Ispanija vėl mielai priims britų turistus į savo šalį“.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai