24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaLa GomeraKELIONĖS- La Gomera - žygeivių ir gamtos entuziastų rojus

KELIONĖS- La Gomera – žygeivių ir gamtos entuziastų rojus

- Advertisement 3-


La Gomera yra viena iš pagrindinių Kanarų salų turistų ir gamtos mylėtojų lankomų vietų, kurioje galima pamatyti įvairiausių kraštovaizdžių – nuo sodrių žalių miškų iki atšiaurių kalnų ir uolų. Į vakarus nuo Tenerifės esanti sala garsėja nuostabiais peizažais, ramia aplinka ir turtingu kultūriniu paveldu, todėl yra puiki vieta ieškantiems nuotykių ir poilsio.

Vienas populiariausių žygių saloje yra Garajonay nacionalinis parkas, kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Parke auga laurisilvos miškas – subtropinis laurų miškas, kadaise dengęs didelius šiaurės pusrutulio plotus. Parko takai suteikia unikalią galimybę pasinerti į gamtos grožį ir susipažinti su unikaliomis Kanarų salų ekosistemomis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife


KELIONES La Gomera zygeiviu ir gamtos entuziastu rojus

Kita populiari pėsčiųjų žygių vieta yra Roque Agando takas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į aplinkinius kraštovaizdžius, įskaitant kaimyninę Tenerifės salą. Takas prasideda žavingame Hermigua kaimelyje ir vingiuoja iki Roque Agando – daugiau nei 1000 m aukščio uolos formacijos – viršūnės. Takas sudėtingas, tačiau pasiekus viršūnę atsilyginama nepamirštama salos panorama.

Tiems, kurie mėgsta ramesnius žygius, La Gomera siūlo keletą lengvesnių takų, pavyzdžiui, Mirador del Ébano – vaizdingą maršrutą, vingiuojantį per vešlius salos miškus ir atveriantį įspūdingus pakrantės vaizdus. Šiame maršrute taip pat yra mažų kaimelių, kuriuose galima susipažinti su tradiciniu salos gyvenimo būdu.


KELIONES La Gomera zygeiviu ir gamtos entuziastu rojus 1

Be pėsčiųjų žygių, La Gomeroje taip pat galima užsiimti vandens sportu: plaukioti, nardyti ir nardyti. Dėl krištolo skaidrumo vandens ir įvairios jūros gyvūnijos sala yra ideali vieta povandeniniam pasauliui tyrinėti.

Tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasigrožėti kraštovaizdžiu, saloje yra daugybė vaizdingų paplūdimių ir žavių kaimelių, kuriuose lankytojai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti vietinės virtuvės patiekalais.

La Gomera yra unikali ir nepaliesta vieta, kurioje kiekvienas ras ką nors sau. Nesvarbu, ar esate patyręs keliautojas, ar tiesiog norite pabėgti nuo miesto šurmulio, La Gomera yra puiki vieta tyrinėti ir patirti gamtos grožį… taigi, susikraukite lagaminus, apsiaukite žygio batus ir keliaukite į La Gomerą patirti nepamirštamų nuotykių.


KELIONES La Gomera zygeiviu ir gamtos entuziastu rojus 2

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos