25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGran KanarijaVakar popiet Valdančioji taryba svarstė pavojaus lygių Kanarų salose galiojimą

Vakar popiet Valdančioji taryba svarstė pavojaus lygių Kanarų salose galiojimą

- Advertisement 3-

Naujausi Covid-19 duomenys rodo, kad smarkiai padidėjusį užsikrėtimų skaičių Gran Kanarijoje. Pavojaus lygis dėl koronaviruso čia gali būti padidintas iki 2 lygio. Neatmetama galimybė, kad Kanarų salų vyriausybė šią ir kitas priemones patvirtins vyksiančiame Valdančiosios tarybos posėdyje.

Oficialiais duomenimis, Gran Kanarijoje per pastarąją savaitę padidėjo susirgimų skaičius – vakar užregistruota 130 naujų atvejų. Sergančiųjų skaičius siekia 819. Tenerifėje situacija daug blogesnė – vakar saloje užregistruoti 187 nauji susirgimo atvejai. Sergančiųjų skaičius lygus 3 139. Kitose salose, pavyzdžiui, Fuerteventūroje, pastarosiomis savaitėmis susirgimų skaičius taip pat kyla.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų salose IA7 rodiklis siekia 105.7 atvejo 100 000 gyventojų. Tuo tarpu IA14 – 170.96 atvejo 100 000 gyventojų. IA7 rodiklis Kanarų salose yra aukščiausias nuo pat Covid-19 pasaulinės pandemijos pradžios.

Visose Kanarų salose per septynias dienas toliau išvardytose amžiaus grupėse pasireiškia EKSTREMALI rizika:
15-19 metų: 306.07
20-29 metų: 234.86
nuo 30 iki 39 metų: 139.8

Aukšta pavojaus rizika:
Nuo 0 iki 4 metų: 91.44
nuo 5 iki 9 metų: 94.76
10-14 metų: 87.46
nuo 40 iki 49 metų: 81.32

Tenerifėje infekcijų skaičius padidėjo bene labiausiai: IA7 rodiklis yra didžiausias tarp visų 0-49 metų amžiaus gyventojų. 20-29 metų grupėje IA7 rodiklis siekia 347.

GALIMI PAVOJAUS LYGIŲ PASIKEITIMAI:
Šį rytą Vyriausybės pirmininkas Ángel Víctor Torres, prieš dalyvaudamas konferencijoje „Europos fondai: Laikas veikti“ (European Funds: Time for Action) Madride, teigė, kad „Šį ketvirtadienį vyks Kanarų salų valdančiosios tarybos posėdis, kuriame, pasitelkę turimas priemones, analizuosime galimybes, kaip bandyti sustabdyti infekcijų plitimą ir išlenkti kreivę“.

Ángel Víctor Torres nuomone, jaunimas šiuo metu yra „raktas“, padėsiantis susirgimo atvejų skaičiaus mažinimui. Būtent šioje amžiaus grupėje įvyksta daugiausia susirgimų. Pasibaigus mokslo metams jaunimas mėgaujasi atostogomis, situacija panašėja į praėjusiųjų metų vasarą, kai vyko karnavalas bei Šv. Velykos.

„Laimei, šiuo metu turime vakcinas. Tad skatiname gyventojus vakcinuotis, laikytis saugumo priemonių ir taip padėti kovoti su Covid-19 virusu.“

Taip pat Ángel Víctor Torres priminė, kad jauni žmonės serga Covid-19 virusu, patenka į ligonines ir net miršta. Balandžio-birželio mėnesiais nuo koronaviruso mirė trys jaunesni nei 40 metų žmonės. Apie penkiasdešimt jų teko paguldyti į salų ligonines, iš jų 12 – į intensyviosios terapijos skyrius.

Ángel Víctor Torres atkreipė dėmesį į tai, kad padidėjęs sergamumas atsispindi ir ekonomikoje. Nepaisant skaitmeninio žaliojo sertifikato galiojimui, valstybės gali rekomenduoti savo piliečiams nevykti į didelės rizikos zonas, tarp kurių šiuo metu yra ir Kanarų salos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock