26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos iki naujų mokslo metų pradžios sieks vakcinuoti moksleivius

Kanarų salos iki naujų mokslo metų pradžios sieks vakcinuoti moksleivius

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybė informavo Sveikatos apsaugos ministeriją apie ketinimą vakcinuoti moksleivius nuo Covid-19 viruso. Kanarų salų regiono prezidentas praneša, kad iki naujų mokslo metų pradžios, t.y rugsėjo 9-osios norima paskiepyti visus 12-15 metų mokinius.

Ángel Víctor Torres šiandien (pirmadienį) dar kartą pakartojo, kad salų visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba (SCS) yra įsitikinusi, kad iki liepos 31 dienos bus paskiepyta 70% tikslinės populiacijos, t. y. vyresnių nei 16 metų asmenų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Po to prasidės „antrasis etapas, kuris bus esminis“, – paaiškino Á. V. Torres, „nes vasaros pabaigoje vaikai grįš į mokyklas ir pradės naujus mokslo metus“. Nors ši amžiaus grupė dažniausiai serga lengva forma, jie gali užsikrėsti ir perduoti virusą kitiems, labiau pažeidžiamiems asmenims, kurie dėl kokių nors priežasčių nebuvo paskiepyti. Be to, tai padės išvengti naujų protrūkių ir trikdžių mokyklose. Siekiama užkirsti kelią nuotolinio mokymosi perspektyvai.

„Rugsėjį vaikai grįš į klases, tad, atsižvelgdami į bendruomenės nuomonę ir atitinkamas ataskaitas, pasiūlėme, kad šis sektorius taip pat būtų vakcinuojamas. Tačiau, kartoju, visada tai darysime kontroliuojami mokslininkų ir sveikatos specialistų“, – paaiškino Ángel Víctor Torres.

Naktinis gyvenimas:
Ángel Víctor Torres taip pat pakomentavo situaciją su pasilinksiminimo įstaigų veiklos vykdymu ir šį savaitgalį centrinės vyriausybės priimtus naujus teisės aktus. Primename, kad Kanarų salos šiame etape nusprendė ignoruoti vyriausybės sprendimus. Sveikatos apsaugos ministerija ketvirtadienį kitame Valdančiosios tarybos posėdyje pateiks reglamentuotą pasiūlymą dėl šio sektoriaus.

Ángel Víctor Torres patikino, kad: „didelė dalis iš gautos tiesioginės paramos atiteks naktinio gyvenimo įstaigų sektoriui, nes jis patyrė didžiulius nuostolius“.

- Advertisement 4-

Naujausi