36.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 31 liepos, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraKanarų salose patvirtintos kaukių dėvėjimo taisyklės paplūdimiuose

Kanarų salose patvirtintos kaukių dėvėjimo taisyklės paplūdimiuose

- Advertisement 3-

Kanarų salyne, kaip ir Balearų salose, išimtys apsaugo tuos, kurie nusiima apsaugines veido kaukes besidegindami paplūdimyje. Šiuo atveju lieka galioti jau priimtos taisyklės: poilsiautojai gali nusiimti kaukę įlipdami į vandenį arba gulėdami ant savo rankšluosčio/gulto, jeigu yra išlaikomas saugus tarpasmeninis atstumas. Tačiau išimtis galioja tik tuo atveju, jeigu poilsiautojas nepalieka savo gulto ar rankšluosčio.

Praėjusį ketvirtadienį Kongreso plenarinėje sesijoje buvo priimtas skubios COVID infekcijos prevencijos ir apribojimo įstatymas. Priimta pataisa, įpareigojanti visose viešose vietose dėvėti kaukes. Reikalavimas galioja net ir laikantis saugaus atstumo.

Tačiau Kanarų salų vyriausybė ketina vadovautis savo įstatymo aiškinimu: „įstatymai nevykdomi individualaus lauko sporto, force majeure atveju arba kai kaukės naudojimas yra nesuderinamas dėl veiklos pobūdžio“.

Taip pat leidžiama nedėvėti kaukės lauke, už gyvenviečių ribų, jei žmonių antplūdis leidžia išlaikyti saugų mažiausiai dviejų metrų tarpasmeninį atstumą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai