30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaFuerteventuraKanarų salose pradedama teikti pagalba jauniems žmonėms norintiems įsigyti pirmąjį būstą

Kanarų salose pradedama teikti pagalba jauniems žmonėms norintiems įsigyti pirmąjį būstą

- Advertisement 3-

Oficialus Kanarų salų Leidinys (BOE) šį pirmadienį paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas paramai gauti jauniems žmonėms, kurie įsigijo nekilnojamą turtą, kaip savo pirmuosius namus. Nauja parama padengia iki 20% išlaidų, bet ne daugiau kaip 11 000 eurų. Šiai paramai skirta 2 928 500 eurų.

Išlaidos ir mokesčiai, susiję su pirkimo sandoriu yra išskaičiuojami iš gaunamos paramos, – rašoma Viešųjų darbų, Transporto ir Būsto Ministerijos pranešime.

Pasinaudoti šia subsidija, gali gyventojai, kurie įsigijo būstą nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. birželio 30 d. iki 120 000 eurų ir, kurie yra jaunesni nei 35 metai.

Pareiškėjų metinės pajamos negali viršyti trigubos už IPREM sumos, tai yra daugiau nei 22 558 eurus per metus.

Bendros kategorijos daugiavaikių šeimų arba šeimų, kuriose yra negalią turinčių asmenų, pajamos neturi viršyti keturių kartų didesnės už IPREM sumą, tai yra 30 076 eurų per metus.

Specialios kategorijos daugiavaikių šeimų arba šeimų kuriose yra specialią negalią turintis asmuo, pajamos neturi viršyti penkių kartų didesnė už IPREM sumos (37 595 eurai).

Perkamas ar įsigytas būstas turi būti naudojami nuolatiniam gyvenimui mažiausiai penkerius metus, o paskolos gavėjas turi būti paėmęs banko paskolą, kuri padengia mažiausiai 50% būsto kainos.

Šios pagalbos negali gauti jeigu pareiškėjas ar kuris nors šeimos narys yra bet kurio kito namo Ispanijoje savininkas arba uzufruktorius.

Jei pareiškėjas turi nekilnojamo turto Ispanijoje, bet gali įrodyti, kad šiuo turtu nedisponuoja skyrybų atveju, arba turtas yra suniokotas, netinkamas gyventi, galės pretenduoti į subsidiją.

Visi suinteresuoti asmenys gali pateikti paraišką nuo 2021 m. birželio 1 d. iki birželio 31 d.

Per 2020 m. Kanarų salų Būsto Institutas jau suteikė šią paramą 234 jauniems žmonėms iki 35 metų.

Šaltinis: diariodeavisos.elespanol.com/2021/05/

Autorė: Mekaitė Jurga

Apartamentų nuoma ir pardavimas Gran Kanarijoje

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai