25.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 sausio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosCovid-19 pasui reikalingi sertifikatai bus išduodami jau nuo rytojaus

Covid-19 pasui reikalingi sertifikatai bus išduodami jau nuo rytojaus

- Advertisement 3-

Kanarų salų sveikatos ministras Blas Trujillo šią popietę (antradienį) paskelbė, kad nuo rytojaus, trečiadienio, birželio 9-osios dienos Kanarų salose bus galima gauti tris pažymėjimus, kurie bus privalomi vadinamajam „Covid-19 pasui“ gauti. Savo statusą gyventojai galės patvirtinti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje arba mobiliojoje programėlėje „MiCita Previa“.

Liepos 1-ąją dieną Europos Sąjungoje pradedamas naudoti skaitmeninis „žaliasis Covid-19 pasas“. Praėjusią savaitę ministras pirmininkas Pedro Sanchez pareiškė, kad Ispanija dalyvaus jo testavime. „Covid-19 pasui“ gauti reikalingi trys sertifikatai. Juose bus nurodoma, ar asmuo yra paskiepytas, bei ankstesni tyrimų rezultatai. Taip pat bus nurodoma, ar asmuo yra persirgęs Covid-19 ir ar pasveiko nuo šios ligos.

B. Trujillo teigimu, su ES nepriklausančiomis šalimis yra sudaryti abipusiai susitarimai dėl kelionių koordinavimo, naudojantis „Covid-19 pasu“.

Jau nuo šio mėnesio privačiuose sveikatos centruose ir vaistinėse bus galima gauti vakcinacijos pažymėjimus. Primenama, kad salose bus vykdomas vakcinacijos kortelių projektas.

Vakcinacijos kortelę galima užsisakyti tiek Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje, tiek pateikus prašymą programėlėje „MiCtia Previa“. Turėdami šį pažymėjimą Kanarų salų gyventojai turės galimybę grįžti į salyną iš žemyninės Ispanijos dalies be jokių papildomų tyrimų.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai